חברי הנהלה

גבי בוגנים, מנכ”ל

ייסד את סינאל בשנת  1990. תחת ניהולו של מר בוגנים החברה הפכה למובילה בענף, תוך גידול מתמיד והרחבת  סל המוצרים של החברה ונוכחותה הגלובלית. לפני הקמת סינאל, מר בוגנים שימש כמנכ”ל ומנהל פיתוח עסקי ביענ”א מחשבים – בית תכנה מוביל בשנות ה – 70 וה – 80. מר בוגנים כיום משמש גם כיו”ר מועצת המנהלים בחברות היי טק ותוכנה שונות. מר בוגנים הוא יזם אשר בצורה מתמדת ממנף את ניסיונו העסקי והניהולי הנרחב על מנת להמשיך ולהרחיב את קבוצת סינאל באמצעות צמיחה טבעית, מיזוגים ורכישות.

ארז בוגנים, סמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי

מכהן בסינאל כסמנכ”ל שיווק בינלאומי ופיתוח עסקי מאז  2012. לפני הצטרפותו לסינאל, מר בוגנים היה המייסד והבעלים של משרד עורכי דין אשר עסק במתן פתרונות כלל עולמיים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. בנוסף, ארז ייסד את NPLH  בע”מ (אין כמו בבית) אשר סיפק שירותי ייעוץ לקונים ומוכרים בתחום הדיור בישראל. במהלך 14 השנים האחרונות מר בוגנים ליווה באופן אישי את קבוצת סינאל במתן ייעוץ עסקי ומשפטי ביישום עסקאות, מיזוגים ורכישות אשר ביצעה סינאל בישראל ובעולם.

דוד אשכנזי, משנה למנכ”ל

מכהן בסינאל כסמנכ”ל מו”פ מאז 1990. מר אשכנזי אחראי לכל פעילויות הפיתוח, כולל מחקר ופיתוח התוכנה והחומרה, מוכנות לייצור ותמיכה בפריסה העולמית. מר אשכנזי בעל ניסיון רב בתחום איסוף נתונים, זמן ונוכחות ופיתוח פתרון בקרת כניסה עם דגש מיוחד על טכנולוגיות זיהוי ביומטרי ומערכות הפועלות בזמן אמת.

אייל בוגנים, סמנכ”ל משאבי אנוש

מכהן בסינאל כסמנכ”ל משאבי אנוש משנת 2012. מר בוגנים אחראי על תכנון אסטרטגי של כוח האדם בחברה, על מדיניות העסקה, גיוס וקליטת עובדים, רווחת העובד ושמירה על דיני עבודה. כן, אחראי מר בוגנים על פיתוח והטמעה של תהליך משוב עובדים ותוכנית תגמולים בחברה להכשרה, פיתוח ושימור עובדים.

מר בוגנים, הינו  בעל תואר ראשון בתחום מדעי ההתנהגות וניהול משאבי אנוש ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות באסטרטגיה של המסלול האקדמי במכללה למנהל.

בנוסף מכהן מר בוגנים כיו”ר הדירקטוריון של חברת דורסל (ב.א.ז) בע”מ, שהינה חברה ציבורית וחברת בת של סינאל.

ליאור סום, סמנכ”ל כספים

רואה חשבון, MBA

בעל נסיון של כ 15 שנים בתפקידים שונים בתחום הכספים בחברות ציבוריות ופרטיות, בתחומי התעשיה וההיטק.

כהן אמין הרצל, סמנכ”ל שירות

עובד בסינאל משנת 1985 כמנהל שירות, התקנות ופרויקטים. מכהן כסמנכ”ל שירות משנת 2000 בנושא שירות תמיכה ושטח ללקוחות, הסכמי שירות, מכירות שירות. במסגרת התפקיד אחראי מר כהן אמין על אחזקה, שירות לקוחות, הסכמי שירות, מכירות שירות, תמיכה ושירות למאות אלפי שעוני נוכחות ובקרות כניסה בארץ ולאלפי מערכות תוכנה להכנה לשכר המותקנות בארגונים רבים ועיקריים במדינה. למר כהן ניסיון רב והבנה מעמיקה במערכות הקריטיות הנדרשות לצורך מתן פתרונות נוכחות ובקרת כניסה באיכות גבוהה תוך ביצוע מהלכי בקרה אשר בעזרתם משפרים את איכות המוצר, איכות ההתקנה, שיפור וקידום השירות ללקוח.

מוטי בסט, סמנכ”ל מכירות ישראל

סמנכ”ל מחלקת מכירות ישראל.  מר בסט בעל ניסיון של למעלה מ 15 שנים במגוון תפקידי ניהול ומכירות. בתפקידו האחרון בסינאל ניהל את תחום הנוכחות והשכר לשוק ה- SMB ויחד עם צוות המכירות של התחום גייס אלפי לקוחות בישראל והפך את TimeLog – תוכנה לאיסוף נתוני נוכחות עובדים, למותג של איכות בתחום. למר בסט ניסיון רב שנים ונחשב למומחה בתחום הנוכחות בשוק המקומי.

יצחק (איזק) אבו חצירה, סמנכ”ל פתרונות מתח נמוך

מר אבוחצירה הצטרף סינאל בשנת  1995 ומכהן כסמנכ”ל פעילות מכירות לתחום מתח נמוך מאז 2014. מר אבוחצירה התחיל את דרכו כמנהל מחלקת התקנות ופרויקטים בחברה, ובשנת 1997 מונה למנהל מוצר במחלקת הפיתוח והוביל את הפיתוח של TIMELOG  ו-HARMONY במשך כ – 17 שנים . במסגרת תפקידו היה אחראי על תכנון המוצרים, הטמעתם בחברה וסיוע לשיווקם בעולם . בשנת 2014 מונה מר אבוחצירה לסמנכ”ל מכירות בתחום פתרונות מתח נמוך בחברה.

קרול רוזנווסר, סמנכ”ל תפעול שכר

רחל כהן שלום, סמנכ”ל פרויקטים והתקנות