אודות החברה

אודות סינאל מלל פייוויי

סינאל מלל פייוויי  הינה בין החברות  המובילות בעולם  בתחום מתן פתרונות לניהול פעילות העובד והמבקר בארגון – Workforce Management. החברה מספקת פתרונות מערכתיים בטכנולוגיה מתקדמת, הכוללים חומרה ותוכנה לניהול כולל של דיווח נוכחות, משאבי אנוש, שכר, סליקה פנסיונית, בקרת כניסה, מערכות צפייה והקלטה.

סל הפתרונות התוכנה והחומרה הינם פרי פיתוחה של סינאל מלל פייוויי וניתנים ליישום באופן מודולארי, מיועדים לתפקד כמערכת אינטגרטיבית כלל ארגונית, כך שהלקוח מקבל פתרון מקיף וכולל לכל פעילות העובד והמבקר בארגון, הכל תחת קורת גג אחת.

סינאל מלל פייוויי הוקמה בשנת 1990 במטרה לפתח ולייצר לראשונה בישראל מערכות דיווח נוכחות אלקטרונים.

סינאל מלל פייוויי הפועלת בנוסף לישראל, גם ברחבי העולם, והיא  נהנית ממוניטין בינלאומי של חדשנות טכנולוגית ואיכות במתן השירות לעשרות אלפי לקוחותיה. פתרונות התוכנה והחומרה של סינאל נמצאים בחזית הטכנולוגית ומשרתים באמינות רבה מיליוני עובדים בארץ ובעולם, המדווחים מדי יום באמצעות המערכות של החברה על נוכחותם ופעילותם.

סינאל מלל פייוויי מייצאת את מערכותיה לחו”ל באמצעות חברות בנות בארה”ב ובאנגליה וכן פועלת החברה באמצעות סוכנים ושותפים עסקיים המייצגים את החברה   ביבשת דרום אמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה.

כחברה רב לאומית סינאל מלל פייוויי פועלת תחת התקנים הבינלאומיים, מוסמכת , ISO 9001 ומוצרי החומרה נושאים תו תקן של UL, TUV ו CE. כמו כן, החברה הינה שותף טכנולוגי של ORACLE, והוסמכה כ –  Gold Partner Microsoft.

סינאל מלל פייוויי מפעילה בישראל מרכז שירות ותמיכה ללקוחותיה בארץ וברחבי העולם.  מרכז השירות מונה כ- 70 עובדים מקצועיים ומיומנים. קריאות השירות של לקוחות החברה מנוהלות באמצעות מערכת CRM  מתקדמת. החברה אמונה על אמנת שירות המהווה חלק בלתי נפרד מהסכמי השירות עם  לקוחותיה.

סינאל מלל פייוויי חרטה על דגלה לפתח ולשווק מוצרים איכותיים וידידותיים, תוך יצירת סביבת עבודה נעימה למשתמשי הקצה.

סינאל מלל פייוויי פועלת בשקיפות, יושר ומקצועיות בכל פעולותיה וקשריה עם שותפים עסקיים, ספקים ולקוחות תוך הקפדה על איכות ומצוינות השירות ללא פשרות.

סינאל מלל פייוויי פועלת להמשך פיתוח וצמיחה בארץ ובעולם בשאיפה להמשיך ולהיות מובילה טכנולוגית וספקית של פתרונות איכותיים במחירים תחרותיים לניהול פעילות העובד בארגון .

סינאל מלל פייוויי הינה חברה ציבורית הנסחרת בבורסה של תל אביב החל מיולי 2000.

מבנה חברת סינאל מלל פייוויי: