מועדי קורס חשב שכר – SYNEL ACADEMY

בואו ללמוד מקצוע מבוקש וזינוק בקריירה עם קורס חשב שכר במכללת סינאל אקדמי תוך 4 חודשים בלבד

קורסי חשבי שכר בכירים במכללת סינאל אקדמי גם בצפון וגם בבמרכז 

צפון: סניף יוקנעם

הקורס יתפח בחודש אפריל 2018

ימי ראשון ורביעי

בין השעות 16:00-20:00

מרכז: רמת גן

תאריך פתיחת הקורס -25.3.18

ימי ראשון וחמישי

בין השעות 17:00-21:00

 עלות הקורס -4,226+ מע”מ כולל ערכת לימוד וחוברת למשתתף, במקום 5000 ש”ח+מעמ

לפרטים והרשמה-לחץ כאן

ברושור סינאל אקדמי

אם הנכם רוצים לפתח קריירה בעולם הנהלת החשבונות ובוודאי כבר התחלתם או הנכם עוסקים בתחום ואתם מעוניינים להתקדם ולהתפתח מקצועית, קורס חשב שכר בכיר זה המקצוע בשבילכם!

קורסי חשבי שכר בכיר של מכללת סינאל אקדמי מפוקחים ומאושרים על ידי לשכת רואי החשבון בישראל.

לימודי חשבי שכר בכירים מיועדים למעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש תוך 4 חודשים בלבד או לבעלי ידע וניסיון בתחום השכר, שאינם מוסמכים כחשבי שכר בכירים באופן פורמלי או לרואי חשבון, עורכי דין, מנהלי משאבי אנוש ומנהלי כספים שמעוניינים לעבור קורס מקצועי ולקבל הסמכה כחשבי שכר בכירים.

חשב השכר אחראי על כול נושא השכר בארגון והוא אחראי על הקשר עם הארגונים השונים מחוץ לארגון אליהם צריך להעביר מידע. חשב שכר איכותי חיוני לכול ארגון הרוצה להצליח וזאת עקב העובדה שצריך לשים את העובדים במרכז.

מה מקבלים בקורס חשבי שכר?

בקורס חשבי שכר נלמד כל נושא השכר בארגון, בין היתר נוגעים בנושא המיסוי בארגון, הוצאות מוכרות, פסקי דין קשורים ועוד. מטרתו של הקורס הוא להקנות למוכשרים בו את הידע הרלבנטי לניהול השכר בארגון. עוד לומדים במסגרת הקורס נושאים הקשורים לדיני עבודה והכול בכדי שאתם תהיו מוכשרים לעסוק בתחום חשבות השכר. הקורס הינו מקיף ביותר ונוגע בשלל רחב של נושאים והכול בכדי שאתם תהיו ברמה הגבוהה ביותר בארגון שלכם ותוכלו לעשות את ההתקדמות הנדרשת בארגון שלכם. הקורס יכול להועיל גם לבעלי עסקים קטנים לנהל את נושא השכר בארגון שלהם או לכול הפחות להבין יותר בנושא זה בצורה הטובה ביותר. ככל שתלמדו במכללה יותר טובה כך רמת הידע שלכם תהיה יותר טובה ובגלל זה הכלים שאתם מקבלים במכללת סינאל הם הכלים הטובים ביותר ללימוד ולהבנה מעמיקה של החומר שלכם. בכדי שתהיו מקצועיים אתם צריכים ללמוד בצורה מקצועית וזה בדיוק מה שאנחנו מקפידים עליו במכללת סינאל.

למה ללמוד במכללת סינאל?

תוך 4 חודשים רכישת מקצוע מבוקש ביותר שיכול לעזור לכם להתקדם במקום העבודה הנוכחי שלכם או להתקבל למקומות עבודה חדשים.

בתום קורס חשבות שכר, עזרה לבוגרים בהשמה מקצועית בחברות ההיטק, ביוטק וחברות הטכנולוגיה המובילות במשק הישראלי. אנחנו נעשה נכול בכדי לעזור לכם למצוא עבודה חדשה ולהבצע השמה ומאגר המשרות שלנו גדול מאוד וגדל כל הזמן.

90% הצלחה בקורס – הוא אחד הדברים שאנחנו הכי מתגאים בהם בקורס הוא האחוז הגבוה של העוברים את הקורסים וזה בגלל ההשקעה הגדולה שלנו בכול תלמיד והעובדה שאנו עושים הכול בכדי שאתם תזכו ליחס הטוב ביותר.

קורס מעשי על תוכנת הרמוני שכר-התוכנה המאושרת ע”י לשכת רואה החשבון בישראל אשר למעלה מ-10,000 לקוחות משתמשים בה. זוהי התוכנה הטובה ביותר ללימוד הנהלת חשבונות והתוכנה הנפוצה ביותר ועל כן אנחנו עושים הכול בכדי שאתם תהיו מוכשרים על התוכנה הזאת.

צוות מרצים מנצח וניסיון מקצועי שהצטבר במהלך 28 שנים. צוות המרצים שלנו הוא הצוות האיכותי ביותר שיש והוא יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר בכדי לעזור לכם לצלוח את הקורס. הצוות הכשיר כבר אלפי סטודנטים ויעשה הכול בכדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר.

כיתת לימוד קטנה והמוגנית -יחס אישי לכל תלמיד. זהו אחד הדברים עליהם אנחנו הכי מקפידים במכללת סינאל והכול בכדי שאתם תזכו ליחס אישי ברמה הכי גבוהה שיש.

אילו נושאים נלמדים בקורס חשבי שכר בכירים?

בדיקת שכר

אחד הדברים החשובים ביותר עליהם צריך להסתכל הוא בדיקת שכר של העובד בארגון. עלינו לוודא כי העובד מקבל את השכר לו הוא זכאי וכי הוא עומד בחוזה עליו סיכמנו. בכדי לבצע בדיקת שכר צריך מקצועיות רבה וזהו אחד הנושאים המרכזיים הנלמדים בקורס. לכל עובד יש לבצע בשלב כלשהו בדיקת שכר ועלינו לדעת בדיוק כיצד לבצע אותה בכדי לוודא כי העובד מקבל את מה שמגיע לו ולא פחות ולא יותר. חשב השכר הוא האיש בארגון האחראי על כך ועל כן תפקידו כה חשוב וזהו אחד הנושאים החשובים ביותר בלימודי הקורס.

הסכמי עבודה

בכדי להיות חשב שכיר בכיר יש צורך להבין בתחומים רבים ואחד מהם הוא הסכמי עבודה. בין אם מדובר על הסכמי עבודה קיבוציים ובין אם מדובר על הסכמי עבודה אישיים הרי שחשב השכר חייב לשלוט בהם בצורה הכי טובה ולדעת בדיוק מה מתרחש בכול הסכם והסכם. ככל שהחשב ידע יותר טוב מה מתרחש בהסכם כך הוא יבצע עבודה יותר טובה ומנהליו יהיו מרוצים יותר מהעבודה שהוא ביצע. הבנה בהסכמי עבודה יכולה לחסוך לארגון בו הוא עובד כסף רב ועלינו לזכור זאת כאשר אנחנו לומדים נושא זה.

חיסכון פנסיוני

כל עובד זכאי לחיסכון פנסיוני בשלב כלשהו בקריירה שלו וחשב השכר אחראי לוודא כי העובד יקבל את המגיע לו. מתי בדיוק העובד זכאי לחיסכון ובאיזה שלב צריך לתת לו אותו זהו בדיוק אחד הנושאים הנלמדים בקורס ואנו מקפידים על כך אתם תלמדו לעשות זאת בצורה הטובה ביותר. חיסכון פנסיוני הוא חובה בחוק וזוהי סיבה נוספת מדוע תפקידו של חשב השכר כה חשוב ומדוע צריך אנשים טובים וראויים שיבצעו תפקיד זה. חשב השכר יושב בצומת החלטות קריטי בכול ארגון וההחלטות על הפנסיה של העובדים היא רק דוגמא אחת מדוע התפקיד כה חשוב.

תוכנת הרמוני שכר

זוהי התוכנה המובילה בשוק הנהלת החשבונות והתוכנה הנפוצה ביותר ועל כן בחרנו ללמד אותכם על תוכנה זו. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תכירו את התוכנה על בוריה ותהפכו למומחים בתחום. כיום ללא ידע בתוכנת לניהול שכר אין מה לעשות בשוק ומכיוון שאנו מבינים זאת אנו משקיעים הרבה מאוד בכדי שאתם תקבלו את הידע המקיף ביותר על תוכנה זו ותוכלו לעשות את התפקיד שלכם בצורה הטובה ביותר. לאחר שתסיימו את הקורס אתם תהיו מוכשרים לעילא ולעילא בתוכנת השכר ואתם תדעו כל מה שצריך על תוכנת השכר ועוד יותר מכך וזאת הבטחה שלנו. בחרו במכללת סינאל ותלמדו מהטובים ביותר כיצד לנהל את תוכנת השכר הרמוני ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

תפקידו של חשב שכר בכיר

אחד הדברים החשובים ביותר שנלמדים בקורס הוא מה תפקידו של חשב השכר הבכיר. בקורס נלמדים בדיוק מה על חשב השכר לבצע, מה הם תחומי האחריות שלו וכיצד עליו לבצע את הפעולות השונות. הקורס מכין אתכם בצורה האיכותית ביותר לשוק והכול בכדי שאתם תהיו מוכשרים לבצע את תפקידכם על הצד הטוב ביותר ולדעת בדיוק מה מצופה מכם בעבודת החשב. כאשר תסיימו את הקורס אתם תדעו בדיוק מה עליכם לעשות בתפקיד החשב ולא תיכנסו אל הארגון החדש שבו אתם עובדים פעורי פה וללא ידע מקדים כיצד עליכם לתפקד ומה עליכם לעשות.

מס הכנסה

כל עובד משלם מס הכנסה, כאשר ישנם דינים רבים הקשורים אל מס ההכנסה ומשפיעים על השכר שאנו משלמים. בקורס תלמדו כול מה שצריך על מס הכנסה בכדי שתדעו כיצד לטפל בעובדים שלכם ואיזה מס הם צריכים לשלם. אנחנו רוצים שתהיו מומחים בתחום ועל כן אנחנו עושים הכול בכדי שתבינו מה עליכם לעשות וכיצד עליכם לבצע זאת בצורה הטובה ביותר. אנחנו נכנסים לעובי הקורה בתחום זה וצוללים לעומק בנושאים הנלמדים והכול בכדי שתלמדו את הנושא בצורה המקיפה ביותר ותהיו מוכנים לשוק העבודה. מס הכנסה הוא נושא חשוב במיוחד ובגלל זה אנחנו משקיעים בו כל כך הרבה והכול בכדי שאתם תהיו מוכנים ותדעו כיצד להתנהג.

דיני עבודה

נושא חשוב נוסף אשר נלמד בקורס הוא הנושא של דיני עבודה. דיני עבודה משפיעים פעמים רבות על נושא השכר וחשב שכר איכותי חייב להכיר את הדינים השונים שיש בתחום זה. כמה שעות מותר לעובד לעבוד ללא תוספת משכורת, מה מחויב המעסיק לתת לעובד ועוד כהנא וכהנא שאלות שכול חשב שכר צריך להכיר. בקורס נלמד הנושא הזה על בוריו בכדי שאתם תדעו בדיוק כיצד לחשב את השכר של העובדים וכיצד לתת להם את מה שמגיע להם תוך שמירה על הזכויות של מקום העבודה שלכם. אתם תשמעו את המרצים הטובים ביותר בתחום זהו בתחומים אחרים והכול בכדי שתהיו מוכנים לתפקיד הבא שלכם כחשבי שכר בכירים.

נפגעי עבודה

נושא חשוב נוסף שמשפיע בעיקר על מפעלים יצרניים אך לא רק הוא נושא נפגעי העבודה. כאן יש להכיר את הדינים השונים החלים בתחום ובעיקר את הדינים של ביטוח לאומי בכדי לדעת למה זכאים העובדים שלכם אשר נפגעו בעת העבודה. הקורס ילמד אותכם כל מה שאתם צריכים לדעת על תחום נפגעי העבודה והכול בכדי שאתם תהיו מוכנים לטפל בנפגעי עבודה במקום עבודתכם.

זיכויי מס

אחד הנושאים החשובים ביותר שמגיע לעובדים רבים הוא נושא זיכויי המס. ישנם עובדים רבים הזכאים לזיכוי מס וזה פעמים רבות התפקיד של חשב השכר לתת את זיכוי המס. מכאן שישנה חשיבות רבה להבנה של חשב השכר בנושא זיכוי המס בכדי לתת לעובדים שלהם את הטוב ביותר.

בונוסים

אחד הדברים שניתנים לעובדים רבים במקומות עבודה הוא בונוס לעובד ועל חשב השכר להבין בדיוק כיצד הבונוס ניתן ולמי נותנים אותו ומתי. חשב השכר הוא פעמים רבות האחראי להעביר לעובדים את הבונוס ועלינו להכיר בכך כאשר אנחנו לומדים חומרים אלו בקורס.

קרן השתלמות

במקומות עבודה רבים נהוג לתת לעובדים קרנות השתלמות. חשב השכר צריך להבין בדיוק מה קרן ההשתלמות כוללת כמה אחוזים יש לתת ממנה ומה דיני המס החלים בעניינה. מכיוון שחשב השכר הוא זה האחראי על נושא זה הוא חייב לשלוט בנושא זה וזה בדיוק אחד הדברים הנלמדים לעומק בקורס.

הוראות ניכוי במקור

כחלק מההבנה של חשב השכר בדיני מס עליו להכיר גם מה הן הוראות ניכוי במקור. בקורס הדבר נלמד ולא תצאו מהקורס ללא הבנה מה היא הוראת ניכוי במקור. אנחנו נעשה הכול בכדי שתשלטו ברזי המס ואנחנו מתחייבים ללמד אתכם כל מה שצריך בנושא זה בכדי שאתם תהיו מומחים ותשלטו בחומר הנדרש לביצוע עבודתכם.

הליכי שומה

דבר נוסף הנלמד בקורס הוא הליכי שומה וכיצד הם מתנהלים וזאת עקב העובדה שישנה התנהלות מקיפה מול מס הכנסה בעבודה ואנו חייבים להבין כיצד כול גוף פועל ומה הוא עושה. ככל שנכיר ונבין יותר את התחומים הללו לעומק כך נתנהל בצורה יותר חכמה ונבצע עבודה יותר איכותית ועל כן הדגש הרב בניתן בתחום זה לנושא זה.

פסקי דין ועדכוני חקיקה

אחד הדגשים הגדולים ביותר בקורס שניתן הוא על עדכוני חקיקה בנושאים הקשורים לקורס והכול בכדי שאתם תלמדו ותדעו היטב מה החוק אומר ומה הפסיקה אומרת בנושאים הקשורים לעבודתכם. אנחנו חושבים כי חשוב מאוד להיות מעודכנים בנושאים אלו ולהכיר בצורה מיטבית את הנושאים השונים בכדי שאתם תוכלו לנהל את עסקיכם בצורה הטובה ביותר.

הוצאות מוכרות

דבר נוסף שאותו חשב שכר חייב להכיר כאשר אנחנו עוסקים במס הכנסה הוא נושא הוצאות מוכרות. על כן מושם דגש רב על נושא זה והכול בכדי שאתם תהיו כמה שיותר מוכנים לעבודה שלכם כחשבי שכר. קורס חשב שכר חייב לכלול את הנושאים הללו ואנו מבינים זאת ומלמדים אתכם את הנושא הזה ברמה הגבוהה ביותר שיש.

ביטוח לאומי

אחד המוסדות החשובים ביותר איתם חשב שכר עובד הוא המוסד לביטוח לאומי. על כן חייבים להכיר את הדינים החלים בנושא זה ובעיקר את חוק ביטוח לאומי ובקורס אתם תלמדו את הנושא הזה בצורה הטובה ביותר.

מה קורה בסיום הקורס?

כאשר אתם מסיימים את הקורס אם אתם רוצים להיות מוכשרים כחשבי שכר עליכם לעבור את הבחינה של לשכת רואי החשבון ומשרד הכלכלה. מי שרוצה לעסוק בתחום חייב לעבור את בחינות הלשכה והקורס מכין את הלומדים לבחינות אלו בדיוק. במכללת סינאל אנחנו מתגאים בכך ש-90% מהלומדים בקורס עוברים את הבחינות וזאת עקב הרמה הגבוהה של הלימודים שלנו. העובדה כי המרצים שלנו הם המובילים בתחום משמעה גם כן כי אתם תקבלו את החומר הנלמד בצורה הטובה ביותר וללא פשרות ואנו נעשה הכול בכדי שאתם תעברו את הבחינות. כמובן שהלימודים שלנו מכשירים אתכם לא רק לבחינות אלא גם לחיים האמתיים והם מאוד פרקטיים בתפיסה שלהם מכיוון שאנו מאמינים כי הבוגרים שלנו צריכים להשתלב בעולם העבודה ולעשות זאת ברמה הטובה ביותר. על כן אנחנו עושים הכול בכדי להכשיר אתכם בשני אופנים, גם לבחינות וגם לעבודה עצמה.

מהי שיטת ההוראה שלנו?

אנחנו פיתחנו שיטת הוראה הכוללת הרצאות פרונטליות, מבחנים ותרגולים וניסיוננו מראה כי זה השיטה הטובה ביותר ללימודי חשבות שכר. המרצים שלנו הם המובילים בשוק ויש להם ניסיון רב בהרצאות פרונטליות כך שכול הרצאה שלהם מעניינת במיוחד והם יודעים להעביר את החומר בצורה נגישה וקלה להבנה. אצלנו כול שיעור מעניין במיוחד ואתם תמצאו את עצמכם יושבים בשיעור ולא שמים לב שהזמן נגמר והגיע הזמן לסיום השיעור. אנחנו מקפידים על איכות סגל ההוראה שלנו והמרצים שלנו הם אחד הדברים שבהם אנחנו מתגאים יותר מהכול.

איפה אתם תלמדו?

אנחנו מאמינים כי אם רוצים לבצע למידה אפקטיבית יש לעשות זאת במתקנים המתקדמים ביותר. בגלל זה כיתות הלימוד של סינאל הם הטובים ביותר ואנו נעשה הכול בכדי לספק לכם את השירות הטוב ביותר מבחינת כיתות הלימוד. מתקני הלימוד שלנו מובילים את השוק והינם ברמה הגבוהה ביותר ואנו גאים בהם. אנחנו מאמינים כי לתלמידנו מגיע הטוב ביותר ועל כן אנחנו עושים הכול בכדי שאתם תלמדו בצורה הטובה ביותר ועל כך אנחנו לא מוכנים להתפשר כהוא זה. בואו לסינאל ותתרשמו גם אתם מכיתות הלימוד שלנו וסביר שלא תוכלו כבר לחכות להתחלת הלימודים.

על מה אנחנו מקפידים במכללת סינאל?

אצלנו כול תלמיד הוא כמו מלך ואנחנו נותנים לכול תלמיד את היחס האישי ביותר בכדי שהוא יחוש מיוחד ויכול לצלוח את הקורס בצורה הקלה ביותר. אנחנו גאים במיוחד ביחס האישי שאנחנו נותנים לתלמידים שלנו והשירות לתלמידים שלנו נמצא תמיד במוקד בכדי לתת להם את הטוב ביותר ללא פשרות. אצלנו כול תלמיד הוא אחד במינו ועל כן אנחנו משקיעים בו כל כך הרבה. בכדי לתת לכם את הטוב ביותר עליכם ללמוד עם הטובים ביותר ובדיוק בשביל זה הוקמה מכללת סינאל. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תעברו את הבחינה בהצלחה וכול שנותר לכם כעת הוא להתחיל ללמוד ולעשות זאת כמה שיותר מהר.

מה חשוב לנו שתקבלו בקורס שלנו?

הקורס שלנו נועד להכשיר אתכם להיות חשבי השכר הכי מובילים שיש בעולם העבודה ואנחנו נעשה הכול בכדי להכשיר אתכם ברמה הגבוהה ביותר. חשוב לנו שתצאו לאחר הקורס עם הידע המקיף ביותר בתחום חשבות השכר ותשלטו בתחום הזה כאליו עבדתם בו שנים. בגלל זה אנחנו עוזרים לבוגרים שלנו לבצע השמה בתחום ולמצוא עבודה בכדי לעזור לכם בצורה הטובה ביותר. לא רק זאת אלא חשוב לנו שתהנו בקורס וכול שיעור מחדש יעניין אתכם ויאתגר אתכם. אנחנו מבינים כי לא באתם לסמן וי על השיעורים שלנו אלא אתם באמת רוצים ללמוד ולהתעניין ועל כן אנחנו עושים הכול בכדי שאתם תקבלו את הידע המקיף ביותר שיש. מכללת סינאל מתגאה בקורסים המקצועיים שלהו ואנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תהיו מוכשרים כחשבי השכר הכי טובים בישראל וברמה הגבוהה ביותר שיש.

מי היא מכללת סינאל?

חברת סינאל קיימת משנת 1990 והיא עוסקת במתן פתרונות לניהול פעילות העובד. סינאל מתמחה בפתיוח מערכות דיווח ובמתן פתרונות לארגונים בתחום השכר. אנחנו חרטנו על דגלנו לתת ללקוחותינו את הטוב ביותר בדיוק כמו שהקורסים שלנו הם הכי מקצועיים שיש. סינאל גאה בכך שכול דבר שהיא עושה היא עושה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות ואנו גאים ביותר בכך. סינאל פועלת בעוד ארבע יבשות והיא חברה גלובלית עם חברות בנות בארה”ב ובאנגליה. אנחנו מתגאים בתו איכות של התוכנות שלנו ובדיוק כפי שהתוכנות שלנו הם המובילות בשוק כך גם הקורסים שלנו הם המובילים בשוק. כפי שאנחנו עושים את הטוב ביותר בכדי שהארגון שלכם יהיה עם מערכות השכר הטובות ביותר כך אנחנו עושים את הטוב ביותר בכדי שאתם תצאו מוכשרים כחשבי השכר המובילים ביותר שיש.

מה עוד אתם צריכים לדעת?

מכללת סינאל חרטה על דגלה לתת לבוגריה את הקורס המקצועי ביותר שיש בתחום חשבות השכר ואנו נעשה הכול בכדי שהקורס שלנו יענה על הצרכים שלכם בצורה הטובה ביותר. כל דבר סינאל עושה הוא באיכות הגבוהה ביותר וכך גם בתחום חשבות השכר ובתחום הקורסים. אנו גאים בחברה שלנו וגאים עוד יותר בקורס המצוין שלנו ואנו נעשה הכול בכדי לתת לכם את הקורס המקצועי, הטוב ביותר והאיכותי ביותר שיש.

לפרטים והרשמה-לחץ כאן