קורס חשב שכר מועדי 2017 – SYNEL ACADEMY

בואו ללמוד מקצוע מבוקש וזינוק בקריירה עם קורס חשב שכר במכללת סינאל אקדמי תוך 4 חודשים בלבד

 קורסי חשבי שכר בכירים במכללת סינאל אקדמי גם בצפון וגם בבמרכז 

אם הנכם רוצים לפתח קריירה בעולם הנהלת החשבונות ובוודאי כבר התחלתם או הנכם עוסקים בתחום ואתם מעוניינים להתקדם ולהתפתח מקצועית, קורס חשב שכר בכיר זה המקצוע בשבילכם!

קורסי חשבי שכר בכיר של מכללת סינאל אקדמי מפוקחים ומאושרים על ידי לשכת רואי החשבון בישראל.

לימודי חשבי שכר בכירים מיועדים למעוניינים לרכוש מקצוע מבוקש תוך 4 חודשים בלבד או לבעלי ידע וניסיון בתחום השכר, שאינם מוסמכים כחשבי שכר בכירים באופן פורמלי או לרואי חשבון, עורכי דין, מנהלי משאבי אנוש ומנהלי כספים שמעוניינים לעבור קורס מקצועי ולקבל הסמכה כחשבי שכר בכירים.

חשב השכר אחראי על כול נושא השכר בארגון והוא אחראי על הקשר עם הארגונים השונים מחוץ לארגון אליהם צריך להעביר מידע. חשב שכר איכותי חיוני לכול ארגון הרוצה להצליח וזאת עקב העובדה שצריך לשים את העובדים במרכז.

צפון: סניף יוקנעם

תאריך פתיחת הקורס 18.07.17

ימי שלישי וחמישי

בין השעות 16:30-20:30

מרכז: רמת גן

תאריך פתיחת הקורס -16/07/17

ימי ראשון ורביעי

בין השעות 16:00-20:00

 עלות הקורס -3950+ מע”מ כולל ערכת לימוד וחוברת למשתתף, במקום 5000 ש”ח+מעמ

לפרטים והרשמה-לחץ כאן

 

למה ללמוד במכללת סינאל?

תוך 4 חודשים רכישת מקצוע מבוקש ביותר שיכול לעזור לכם להתקדם במקום העבודה הנוכחי שלכם או להתקבל למקומות עבודה חדשים.

בתום קורס חשבות שכר, עזרה לבוגרים בהשמה מקצועית בחברות ההיטק, ביוטק וחברות הטכנולוגיה המובילות במשק הישראלי. אנחנו נעשה נכול בכדי לעזור לכם למצוא עבודה חדשה ולהבצע השמה ומאגר המשרות שלנו גדול מאוד וגדל כל הזמן.

90% הצלחה בקורס – הוא אחד הדברים שאנחנו הכי מתגאים בהם בקורס הוא האחוז הגבוה של העוברים את הקורסים וזה בגלל ההשקעה הגדולה שלנו בכול תלמיד והעובדה שאנו עושים הכול בכדי שאתם תזכו ליחס הטוב ביותר.

קורס מעשי על תוכנת הרמוני שכר-התוכנה המאושרת ע”י לשכת רואה החשבון בישראל אשר למעלה מ-10,000 לקוחות משתמשים בה. זוהי התוכנה הטובה ביותר ללימוד הנהלת חשבונות והתוכנה הנפוצה ביותר ועל כן אנחנו עושים הכול בכדי שאתם תהיו מוכשרים על התוכנה הזאת.

צוות מרצים מנצח וניסיון מקצועי שהצטבר במהלך 28 שנים. צוות המרצים שלנו הוא הצוות האיכותי ביותר שיש והוא יעשה את העבודה בצורה הטובה ביותר בכדי לעזור לכם לצלוח את הקורס. הצוות הכשיר כבר אלפי סטודנטים ויעשה הכול בכדי שאתם תקבלו את הטוב ביותר.

כיתת לימוד קטנה והמוגנית -יחס אישי לכל תלמיד. זהו אחד הדברים עליהם אנחנו הכי מקפידים במכללת סינאל והכול בכדי שאתם תזכו ליחס אישי ברמה הכי גבוהה שיש.

אילו נושאים נלמדים בקורס חשבי שכר בכירים?

תוכנת הרמוני שכר

זוהי התוכנה המובילה בשוק הנהלת החשבונות וחשבות השכר.  תוכנת הרמוני שכר, הינה התוכנה הנפוצה ביותר ועל כן בחרנו ללמד אותכם על תוכנה זו. אנחנו נעשה הכול בכדי שאתם תכירו את התוכנה על בוריה ותהפכו למומחים בתחום.  לאחר שתסיימו את הקורס אתם תהיו מוכשרים לעילא ולעילא בתוכנת השכר ואתם תדעו כל מה שצריך על תוכנת השכר ועוד יותר מכך וזאת הבטחה שלנו. בחרו במכללת סינאל ותלמדו מהטובים ביותר כיצד לנהל את תוכנת השכר הרמוני ולעשות זאת בצורה הטובה ביותר.

מס הכנסה

דיני עבודה

ביטוח לאומי

 

מה קורה בסיום הקורס?

בתום קורס בסינאל אקדמי,  עזרה לבוגרים בהשמה מקצועית מול לקוחותינו בחברות ההיטק, ביוטק וחברות הטכנולוגיה המובילות במשק הישראלי.

מכללת סינאל אקדמי?

חברת סינאל קיימת משנת 1990 והיא עוסקת במתן פתרונות לניהול פעילות העובד. סינאל מתמחה בפתיוח מערכות דיווח ובמתן פתרונות לארגונים בתחום השכר. אנחנו חרטנו על דגלנו לתת ללקוחותינו את הטוב ביותר בדיוק כמו שהקורסים שלנו הם הכי מקצועיים שיש. סינאל גאה בכך שכול דבר שהיא עושה היא עושה ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות ואנו גאים ביותר בכך. סינאל פועלת בעוד ארבע יבשות והיא חברה גלובלית עם חברות בנות בארה”ב ובאנגליה. אנחנו מתגאים בתו איכות של התוכנות שלנו ובדיוק כפי שהתוכנות שלנו הם המובילות בשוק כך גם הקורסים שלנו הם המובילים בשוק. כפי שאנחנו עושים את הטוב ביותר בכדי שהארגון שלכם יהיה עם מערכות השכר הטובות ביותר כך אנחנו עושים את הטוב ביותר בכדי שאתם תצאו מוכשרים כחשבי השכר המובילים ביותר שיש.

לפרטים והרשמה-לחץ כאן