News

 

סינאל הטמיעה מערכת לניהול כוח אדם ושעוני נוכחות ביומטריים בסולאראדג

ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב29 במאי 2018  

סינאל הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ושעוני נוכחות ביומטריים, בסולאראדג' 

חברה שמפתחת ומייצרת מערכת לאופטימיזציה ולניטור של אנרגיה סולרית. פרויקט ההטמעה, שנמשך כחמישה חודשים, הסתיים במרץ האחרון

continue read

    פוחדים מאיום הרובוטים? פתחו כישורים רכים

ארז בוגנים | דה מרקר פורסם ב22 באוקטובר 2018

ב-1811 החלו פועלי טקסטיל בעיר נוטינגהמשייר שבאנגליה לנתץ ולהרוס מכונות אריגה אוטומטיות חדשות, שסימנו את תחילתה של המהפכה התעשייתית. מרד הלודיטים (Luddites), בהנהגתו של נד לוד, נמשך עד 1813 – ורק התערבותו של הצבא הבריטי שמה קץ למרד והביאה לתבוסתם של הפועלים, ולמות רבים מהם

continue read 

הדרך להידוק הקשר עם העובד היא שילוב מערכות טכנולוגיות מתקדמות

ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב16 בספטמבר 2018

"עולם משאבי האנוש צועד קדימה במהירות ודורש פתרונות לניהול כלל פעילויות העובד. מה שנדרש כיום הוא העמקת והידוק הקשר עם העובדים בארגון. המענה לכך הוא בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, העוטפות את העובד עם פתרון של 360 מעלות", אמ ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי.

continue read

                               

בכירים מסכמים את השנה: ארז בוגנים, סינאל

ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב17 בספטמבר 2018

מה היה הדבר הבולט ביותר בהיי-טק הישראלי בשנה האחרונה?
"מעבר לבולטות המתחזקת של מגזרי תעשיות הסייבר, טכנולוגיות הרכב, הבינה המלאכותית והפינטק, המגמה המשמעותית ביותר בעיניי בשנה האחרונה קשורה לעליית מדרגה ברמת הבשלות של ההיי-טק הישראלי בכמה תחומים

continue read

Harmony Cloud זה לא בשמיים

פורסם ב-28 בספטמבר 2014

בשנים האחרונות אנו נהנים מפירותיה של מהפכת הניידות, אשר חיברה בין האינטרנט לטלפון הסלולרי והפכה את חיינו ליעילים הרבה יותר. מהפכת הניידות לא פסחה גם על עולם העסקים והפכה עובדי שטח, וצוותים טכניים הממוקמים באתרי הלקוח לזמינים, מעודכנים ואפקטיביים הרבה יותר. מהפכת הניידות ממקסמת את הנכס החשוב ביותר של הארגון – המשאב האנושי – ומעניקה יתרון של ממש בזירת התחרות ההולכת ומתעצמת

continue read.

הרחבת המושג "אפליה" גם למגדר או נטייה מינית תקדם גיוון תעסוקתי

כתבה מאת ארז בוגנים | פורסם ב 15/07/2018

זה טוב למשק, זה מקטין היקפי תביעות על רקע אפליה, זה מתאים אותנו לשוק הבינלאומי, וזה לא עולה שקל למשלם המיסים – תיקון החוק הוא צודק, וראוי שיהיה מובן מאליו | לא יתכן שבמדינת ישראל יופלו 10% מהאוכלוסייה | דעות

 

continue read

 

 

 

סינאל הטמיעה בהצלחה מערכת אחודה לניהול המשאב האנושי בפסגות 

 ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב28 ביוני 2018

סינאל, המספקת פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, שכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ומסופי נוכחות ביומטריים, בבית ההשקעות פסגות

.

continue read

דורסל מוכרת נכס שקנתה בנתניה ב-2005 לישראל קנדה ברווח של 48 מיליון שקל

גלובס | פורסמה ב04 בנובמבר 2018

דורסל (ב.א.ז.) בע"מ הינה חברת בת של סינאל מלל פייוויי בע"מ (75%).

דורסל ב.א.ז. בע"מ הינה חברת נדלן מניב אשר מניותיה נסחרות בבורסה לניירות ערך בתל אביב.

continue read

 

 

סינאל ומ.ל.ל הקימו חברת שכר ומשאבי אנוש

ynet |פורסם ב26 בינואר 2005

סינאל ומ.ל.ל תעשיות תוכנה חתמו על הסכם להקמת שותפות בתחום משאבי אנוש. מ.ל.ל תעביר לחברה החדשה את הפעילות בנושא שכר ומשאבי אנוש, ותמורת שותפות של 50% בחברה החדשה שילמה סינאל 13.5 מיליון שקל

 

continue read

סינאל הטמיעה מערכת בקרת נוכחות בקבוצת ISS 

מערכת הרמוני תאפשר איסוף וניהול של שעות עבודה ושכר לעובדי קבוצת ISS. היקף הפרויקט: כ-700 אלף שקל

פורסם ב01 לדצמבר 2011

חברת סינאל תעשיות הודיעה היום (ה') על השלמת הטמעה מוצלחת של מערכת הרמוני (Harmony) לבקרת נוכחות בקבוצת ISS. המערכת תאפשר איסוף וניהול שעות עבודה, חישוב שעות לחיוב לקוחות וחישוב שכר עבודה לכלל עובדי הקבוצה. היקף הפרויקט: כ-700 אלף שקל

continue read

סינאל תעשיות: הרווח הנקי צמח פי שלוש

הרווח הנקי של החברה עמד ברבעון השני של 2011 על כ-2.7 מיליון שקל. ההכנסות ירדו ב-3% לכ-33 מיליון שקל, והרווח התפעולי גדל ברבעון בכ-16% ל-5.7 מיליון שקל

כלכליסט | פורסם ב04 בספטמבר 2011

חברת סינאל תעשיות, העוסקת בפיתוח וייצור של מערכות לניהול פעילות העובד בארגון, פרסמה את דו"חותיה הכספיים לרבעון השני של 2011. מהדו"חות עולה כי הכנסותיה של החברה ברבעון הסתכמו בכ-32.9 מיליון שקל, ירידה קלה של 3% לעומת כ-34 מיליון שקל ברבעון המקביל אשתקד.

continue read

סינאל תחליף את שעוני הנוכחות במשרדי הממשלה; ההיקף: 2.5 מיליון שקלים

ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב18 באוגוסט 2014

סינאל מלל פייוויי זכתה במכרז מקוון שערך החשב הכללי במשרד האוצר להחלפת כל שעוני הנוכחות במשרדי הממשלה ויחידות הסמך הממשלתיות. סינאל תחליף את השעונים הקיימים במשרדי הממשלה, 3,000 במספר, שהותקנו על ידי הזכיין הקודם – חברת זמן אמת. ההיקף הכספי של המכרז מוערך ב-2.5 מיליון שקלים

continue read

ארז בוגנים, משנה וממלא מקום למנכ"ל סינאל

הסדרי עבודה גמישים הפכו בשנים האחרונות לסוגיה לוהטת הן בקרב מעסיקים והן בקרב עובדים, ככל שהתופעה צוברת תאוצה ומעלה סוגיות מורכבות שחלק משמעותי מהן עדיין לא נפתרו. תופעת העבודה הגמישה החלה להתפתח באופן בלתי פורמלי לפני כעשרים שנה, לאחר שטכנולוגיות חדשות החלו לפורר את המשמעת הארגונית הקשיחה ולשבור את החומות בין המשרד לבית. לפתע, עובדים מצאו את עצמם "מסכימים" בפועל לעבוד בבית בערב או בסופי שבוע – ופלישת המשימות המקצועיות למרחב הביתי הפכה לעובדה, על אף שלא סוכמה בתנאי העבודה הפורמליים.

לחברת סינאל, חברה ציבורית המפתחת, מייצרת ומשווקת מערכות שכר, משאבי אנוש, נוכחות ובקרה, דרוש/ה איש תמיכה טכנית, במסגרת התפקיד מתן שירותי system פנים ארגוני, מתן שירות ללקוחות החברה, תחזוקת שרתים, התקנות/שדרוגים של מוצרי החברה ועוד.

 

סינאל השיקה לראשונה בישראל באמצעות המותג הספרדי FERMAX, הנמנה על 20 החברות המובילות בעולם בשוק מערכות האבטחה האלקטרוניות, אינטרקום חכם שיאפשר לנהל מגדלי מגורים. בין היתר, יאפשר האינטרקום MEET IP ללקוחותיו הישראלים לקבל ולשלוח הודעות טקסט לכל הדיירים או לחלקם או לקיים שיחות קוליות עם דיירים.

בבניינים רבי קומות, שמאכלסים לעיתים למעלה ממאה משפחות, יכולות מסוג זה מקלות על ביצוע פעולות כמו איסוף כספים, תיאום תיקונים וניהול הבניין, זימון אספות דיירים,  עדכונים שוטפים ועוד.

אייקון נוסף באינטרקום מאפשר שליטה על מעליות הבניין, איתור מקומן וזימון מעלית הן לדייר והן לאורח שלו. כמו כן משולבת באינטרקום החכם מערכת אזעקה פנימית המתריעה על ניסיונות חדירה 24 שעות ביממה תוך ניטור של עד 8 אזורים ושליחת התרעות לדייר ולשומר.

ביום חמישי הקרוב 7.3 ייערך בתיאטרון יקנעם, לרגל יום האישה הבינלאומי אירוע להעצמת מעמד האישה בחסות חברת סינאל מלל פייווי שהינה בין החברות המובילות בעולם בתחום מתן פתרונות לניהול פעילות העובד והמבקר בארגון לה סניף ראשי ביקנעם. האירוע שייערך ע"י מתנ"ס יקנעם והוועדה לקידום מעמד האישה ביקנעם צפויות להשתתף מאות וליהנות ממופע של אביגיל מגידנה גרוס תחת השם "כל אשה היא שיר" וממופע של הזמר פאר טסי.

 ארז בוגנים, משנה וממלא מקום מנכ"ל סינאל בכתבה לכלכליסט על הערכת ביצועי עובדים.

אם יש דבר מה שמשותף למנהלים ולעובדיהם הרי שזו הסלידה שלהם מתהליך הערכת הביצועים השנתי (Performance Management) שכולל בדרך כלל מילוי טפסים המדרגים ביצועים ושיחת הערכה. תהליך שנתי זה, שהסתיים לאחרונה במיליוני חברות בעולם כולל בישראל, הוא אחד הבלתי פופולריים במגזר העסקי. מנהלים ועובדים רבים חשים, כי הוא מפחיד ומנוכר, אינו מזהה באופן אמין יתרונות וחסרונות התנהגותיים ומקצועיים – ואסור שהוא יקבע את קידומם בארגון. מנהלים חשים בכך הן בעת שהם מעריכים את עובדיהם והן בעת שמנהליהם בודקים את ביצועיהם וקובעים את 'גזר הדין' שלהם. בני דור ה-Millennials, שמלכתחילה אינם נלהבים מהעולם הארגוני, רואים בתהליכי ההערכה אישור למגרעותיו של העולם העסקי שחותר לכמת ולדרג כל דבר, כולל התנהגויות אנושיות – ולקבוע באופן זה את עתיד הקריירה של כל עובד.

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי, מסר: "אנחנו גאים על בחירתה של רדימיקס בפתרונות המתקדמים, פרי פיתוחנו. הטמעת מערכת דיווח הנוכחות שלנו ברדימיקס מהווה נדבך נוסף וחשוב באימוץ הנרחב של פתרונות ניהול המשאב האנושי של סינאל בגופים בעלי משקל במשק הישראלי. היכולות הטכנולוגיות והפונקציות העשירות של פתרונותינו מאפשרים לרדימיקס, כמו גם לגופים אחרים, לנהל את המשאב האנושי ואת כל מערך דיווחי הנוכחות בפרט באופן האיכותי ביותר".

את הדברים אמר שר התקשורת במסגרת מפגש של מועדון "האחד עשר" בת"א ● שרת משפטים איילת שקד התייחסה במפגש לפרשת הגבולות בה מעורב ראש לשכת עוה"ד אפי נוה והציעה לכולם "לקחת רגע נשימה"

את הדברים אמר שר התקשורת במסגרת מפגש של מועדון "האחד עשר" בת"א ● שרת משפטים איילת שקד התייחסה במפגש לפרשת הגבולות בה מעורב ראש לשכת עוה"ד אפי נוה והציעה לכולם "לקחת רגע נשימה"

 

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001256097

מאז שמוניתי לשר התקשורת, ראש הממשלה לא דיבר אתי על תקשורת, ואני יכול ללכת לפוליגרף בנושא" – כך אמר היום (ה') שר התקשורת איוב קרא, במסגרת מפגש של מועדון "האחד עשר", מפגש מנכ"לים בכירים שערכה חברת סינאל בתל-אביב, תוך שהוא דוחה את הטענות כי ראש הממשלה בנימין נתניהו עוסק עדיין בענייני התקשורת.

continue read

סינאל הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ושעוני נוכחות ביומטריים, בסולאראדג' 

חברה שמפתחת ומייצרת מערכת לאופטימיזציה ולניטור של אנרגיה סולרית. פרויקט ההטמעה, שנמשך כחמישה חודשים, הסתיים במרץ האחרון

continue read

ארז בוגנים | אנשים ומחשבים פורסם ב29 במאי 2018 

סינאל הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ושעוני נוכחות ביומטריים, בסולאראדג' 

חברה שמפתחת ומייצרת מערכת לאופטימיזציה ולניטור של אנרגיה סולרית. פרויקט ההטמעה, שנמשך כחמישה חודשים, הסתיים במרץ האחרון

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל סינאל בכתבה בלעדית לאתר The Marker.

בשנת 1811 החלו פועלי טקסטיל בעיר נוטינגהמשייר שבאנגליה לנתץ ולהרוס מכונות אריגה אוטומטיות חדשות שסימנו את תחילתה של המהפכה התעשייתית. מרד הלודיטים (Luddites) בהנהגתו של נד לוד, נמשך עד שנת 1813 ורק התערבותו של הצבא הבריטי בקרבות נגד הפועלים שמה קץ למרד והביאה לתבוסתם ולמות רבים מהם. הלודיטים היו פועלי טקסטיל, למעשה אומני טקסטיל שייצרו בעבודה ידנית בדים איכותיים בתהליך ארוך ויקר. המרד נבע מחששותיהם – שהתאמתו – כי מכונות הטקסטיל החדשות ייתרו את עבודתם, מכיוון שבעזרתן ניתן היה לייצר בקלות כמויות גדולות של בדים באמצעות פועלים זולים ולא מקצועיים.