בלוג סינאל

סינאל ישראל מתחמחה בניהול המשאב האנושי ומביאה עימה ידע טכנולוגי עדכני. בבלוג זה נעלה מידע מקצועי ואת כל העדכונים בתחום ניהול העובד בארגון.

משנה למנכ”ל וסמנכ”ל פיתוח עסקי ושיווק. מר ארז בוגנים, אומר: “אני שמח להודיע שהרמוני, תוכנת הדגל של סינאל, מובילה ומדורגת במקום 20 מבין 51 תוכנות ניהול כח האדם בעולם”

Talent Management זו דרך חשיבה חדשה פורצת דרך. מדובר באסטרטגיה עסקית לכל דבר.

שעון הנוכחות סינרג’י מבית סינאל מלל פייוויי בע”מ. שעון הסינרגי עם קורא ביומטרי, טביעת אצבע תוכנן לשימוש בעבור רישום נוכחות העובדים.

ניהול כישרונות הוא דרך חדשה של חשיבה של מנהלי משאבי אנוש בחברה, שיטה זו מסייעת למיצוי הפוטנציאל ושימור של העובדים בארגון.

אפליקציית הרמוני היא אחד המודולים החשובים בתוכנת הרמוני קלאוד, מודול זה מיועד לדיווח נוכחות קל ונוח להרמוני בענן.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ”ל וסמנכ”ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת סינאל מלל פייוויי בע”מ, אומר כי לאחר חודשים של עבודה קשה, אנו שמחים להודיע על שחרור גרסה חדשה של מסוף הסינרגי.

ניתוח הרגלי עבודה של עובדים ורמת הנגישות שלהם לשירותי הענן מראה כי כמעט 93% מהעובדים משתמשים בכל סוג שהוא של פתרון ענן.

מסוף סינרג’י מבית סינאל מלל פייוויי הינו מסוף ביומטרי לניהול נוכחות נוכחות העובדים בארגון מבוסס מערכת הפעלה לינוקס.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ”ל וסגן נשיא השיווק הבינלאומי של סינאל, אמר כי סינאל מייצרת ומפתחת את הרמוני קלאוד (הרמוני פורטל) בענן ומהווה פתרון ניהול כוח עבודה כולל ניהול נוכחות העובדים בסביבת הענן.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ”ל וסמנכ”ל השיווק והפיתוח העסקי בקבוצת סינאל אמר כי סינאל מייצרת ומפתחת מערכות ניהול נוכחות כוח האדם גאה להציג את היישום הרמוני סמארט, אפליקציה יחודית מבית סינאל המנהלת את נוכחות העבוד בתקשורת או-ליין עם תוכנת הרמוני קלאוד \ הרמוני ענן.

ניהול נתוני נוכחות העבודים הוא הקריטי ביותר בכל סוג ארגון ולכל גודל וסביבת עבודה. ארגונים שלמדו לנהל את הנתונים מהר יותר ועם פחות מאמץ, ועלויות נמוכות הפכו לארגונים חזקים ויציבים יותר.