בלוג סינאל

סינאל ישראל מתחמחה בניהול המשאב האנושי ומביאה עימה ידע טכנולוגי עדכני. בבלוג זה נעלה מידע מקצועי ואת כל העדכונים בתחום ניהול העובד בארגון.

ניתוח הרגלי  עבודה של עובדים ורמת הנגישות שלהם לשירותי הענן מראה כי כמעט 93% מהעובדים משתמשים בכל סוג שהוא של פתרון ענן.

מר ארז בוגנים, סמנכ”ל שיווק בחברת סינאל מלל פאיווי בע”מ, אמר כי סינאל פיתחה את תוכנת הרמוני והרמוני קלאוד עם מערכת ניהול שעות העובדים כפתרון מלא לכל סוגי הארגון ולכל גודל מבית העסק הקטן עם מספר עובדים ועד לבית עסק עם מאות ואף אלפי עובדים.

אחד המודולים היעילים בתוכנת הרמוני והרמוני קלאוד הוא דיווח טלפוני לנוכחות העובדים, מודול זה פתרון יעיל ונוח ומשמש כחלק מפתרון ההרמוני לארגונים המחפשים פתרון נוכחות פשוט וידידותי לעובדים שאינם יכולים לדווח במסוף הנוכחות או לארגון עם אתרים קטנים רבים, כגון עיריות עם אתרים רבים עם מספר מועט של עובדים, במיוחד בעבור לקוחות מסוג זה סינל פיתחה את הפתרון לדווח נוכחות באמצעות הטלפון.

מסוף סינרג’י מבית סינאל מלל פייויי הינו מסוף ביומטרי לניהול נוכחות נוכחות העובדים בארגון מבוסס מערכת הפעלה לינוקס.

מר ארז בוגנים, סגן נשיא השיווק הבינלאומי של סינאל, אמר כי סינאל מייצרת ומפתחת את הרמוני לקאוד (הרמוני פורטל) בענן ומהווה פתרון ניהול כוח עבודה כולל ניהול נוכחות העובדים בסביבת הענן.

מר ארז בוגנים, סמנכ”ל השיווק בקבוצת סינאל אמר כי סינאל מייצרת ומפתחת מערכות ניהול נוכחות כוח האדם גאה להציג את היישום הרמוני סמארט, אפליקציה יחודית מבית סינאל המנהלת את נוכחות העבוד בתקשורת או-ליין עם תוכנת הרמוני קלאוד \ הרמוני ענן.

ניהול נתוני נוכחות העבודים הוא הקריטי ביותר בכל סוג ארגון ולכל גודל וסביבת עבודה. ארגונים שלמדו לנהל את הנתונים מהר יותר ועם פחות מאמץ, ועלויות נמוכות הפכו לארגונים חזקים ויציבים יותר.

מסוף Synergy מבוסס מערכת הפעלה לינוקס עם קורא טביעת אצבע ביומטרי מבית סינאל מלל פאיווי בע”מ זמין כעת גם בכיסוי מתכתי.

מכשירי הנייד הסלולרי והטאבלט הפכו עם השנים להיות מכשירים רבי עוצמה ושימושים ביותר בחיי היום יום.

מסוף SY910 מבית סינאל מלל פייוויי הינו המסוף בעל רמת זיהוי הגבוהה ביותר והאמינה ביותר בשוק זיהוי הפנים וזאת בשל החיישן הכפול והאלגוריתם היחודי לזיהוי פנים.

חשב שכר הינו תפקיד חשוב התופס מקום של כבוד בארגונים שונים. חשב שכר הינו תפקיד רגיש הנמצא בלב מקבלי ההחלטות בחברה.

SY-Face מסוף מזיהוי פנים מחברת סינאל מלל פיווי בע”מ…. מר ארז בוגנים, סמנכ”ל השיווק בקבוצת סינאל מציין שחברת סינאל מובילה בתחום הביומטריה ומשלבת את יתרונות מערכות הבימוטריה….

לפי דוח שפורסם ע”י Eversheds ו Winmark נראה שבתחום ה- HR בשנת 2020 המגמה בתחום התעסוקה תדרוש יותר כוח עבודה גמיש ובכל זאת מיומן יותר מאי פעם…. ארז בוגנים מוסיף כי חברת סינאל מלל פיווי בע”מ הינה…

לקבלת הצעת מחיר,
מלאו את הטופס :

captcha
אני מאשר קבלת דיוור מסינאל