בלוג סינאל

סינאל ישראל מתחמחה בניהול המשאב האנושי ומביאה עימה ידע טכנולוגי עדכני. בבלוג זה נעלה מידע מקצועי ואת כל העדכונים בתחום ניהול העובד בארגון.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל בחברת סינאל מלל פייוויי בע"מ אומר כי פתרון מערכות מקוונת (און-ליין) של סינאל מאפשר לארגון, מנהליו ועובדיו לנהל את המידע והפעילויות שלהם בזמן אמת. כלומר, אין צורך לעדכן את מרכז הבקרה, המסופים והבקרים בכל פעולה הנעשית על ידי העובד במסוף או בכל אמצעי דיווח אחר (טלפון חכם, דיווח אינטרנט) והכל מתעדכן און ליין בזמן אמת ומהלך הביצוע.

הודות לשימוש מרוחק בטכנולוגיית סינאל המבוססת על רשת האינטרנט מספר המשתמשים והתקני החומרה הוא בלתי מוגבל.

תוכנת הרמוני של סינאל מרכזת את כל הפעילות בארגון במסד נתונים מרכזי אחד.

היתרונות של המערכת המקוונת:

 • בדיקות מערכת מרכזית ואחודה (בקרת כניסת – APB, מונים, תנועות כניסה ויציאה ועוד).
 • מסד נתונים מרכזי מתעדכן באופן מיידי בזמן אמת ובמהלך ביצוע.
 • דיווח ארועים ותנועות באופן מיידי און ליין.
 • עבודה במצב מקוון מקטינה באופן משמעותי את טעויות העובדים.
 • ניתוח מערכת הרבה יותר קל.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל בחברת סינאל מלל פייוויי בע"מ, אומר כי הרמוני סידור עבודה מבית מלל פייווי בע"מ. הוא אחד המודולים אטרקטיבי עבור ארגונים שעובדים במשמרות וימצאו את המודול הזה מאוד יעיל וחסכוני, במיוחד ארגונים אשר מנהלים את נוכחות העבודים ונדרשים לבצע תכנון שבועי באופן יעיל וקל, וכל זאת במרכז עבודה אחד עם בסיס נתונים אחד.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל בחברת סינאל מלל פייוויי בע"מ, אומר כי מהפכת טכנולוגיית הענן יצרה הזדמנות חדשה עבור ארגונים קטנים עד בינוניים, לעבוד עם מערכות מתוחכמות ומתקדמת לניהול הארגון, תוכנות וכלים שבעבר הם לא יכלו להרשות לעצמם בשל העלות ודרישות גבוהות ולקבלם במחיר סביר לפי שימוש חודשי, כמו צריכת החשמל של בית העסק, תשלום לפי שימוש חודשי. כל מה שהם צריכים הוא דפדפן אינטרנט ולשלם בכל חודש בהתאם לצורך הארגון.

שוק האפליקציות לטלפונים החכמים גדל מהר מאוד ובשנת 2017 נבחר כאחד השווקים עם הגידול המהיר והמוביל מזה כמה שנים.

סינאל פיתחה את אפליקציית "הרמוני סמארט" בעבור דיווח נוכחות מכל מקום בו נמצא העבוד, האפליקציה הינה מודול במערכת ההרמוני קלאוד.

האפליקציה מיועדת  לדווח נוכחות העובדים ושמירת המידע בשרת הרמוני בזמן אמת, כך שכל פעולה שנעשית על ידי העובד מדווחת ונאגרת בהרמוני קלאוד.

יתרונות פתרון דווח נוכחות באפליקציה:

 • דיווח נוכחות בזמן אמת, מכל מקום ובכל זמן.
 • בקשת היעדרות עתידית מלווה באישור מנהל.
 • המנהל יכול להציג את מיקום הדיווח של העובד.
 • מנהל יכול לקבוע את האיזור בו יוכל העובד לדווח.
 • אין צורך בדיווח בשעון הנוכחות.
 • העובד יכול להציג ולאתר דוח תנועות תקופתי.

 

האפליקציה זמינה בחנויות של – Google Play וב- Apple Store.

משנה למנכ"ל וסמנכ"ל פיתוח עסקי ושיווק. מר ארז בוגנים, אומר: "אני שמח להודיע שהרמוני, תוכנת הדגל של סינאל, מובילה ומדורגת במקום 20 מבין 51 תוכנות ניהול כח האדם בעולם"

Talent Management זו דרך חשיבה חדשה פורצת דרך. מדובר באסטרטגיה עסקית לכל דבר.

שעון הנוכחות סינרג'י מבית סינאל מלל פייוויי בע"מ. שעון הסינרגי עם קורא ביומטרי, טביעת אצבע תוכנן לשימוש בעבור רישום נוכחות העובדים.

ניהול כישרונות הוא דרך חדשה של חשיבה של מנהלי משאבי אנוש בחברה, שיטה זו מסייעת למיצוי הפוטנציאל ושימור של העובדים בארגון.

אפליקציית הרמוני היא אחד המודולים החשובים בתוכנת הרמוני קלאוד, מודול זה מיועד לדיווח נוכחות קל ונוח להרמוני בענן.

מר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל וסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בחברת סינאל מלל פייוויי בע"מ, אומר כי לאחר חודשים של עבודה קשה, אנו שמחים להודיע על שחרור גרסה חדשה של מסוף הסינרגי.

ניתוח הרגלי עבודה של עובדים ורמת הנגישות שלהם לשירותי הענן מראה כי כמעט 93% מהעובדים משתמשים בכל סוג שהוא של פתרון ענן.