חדשות סינאל

אנו שמחים לעדכן אתכם בכל הפעילויות, חדשות והמבצעים הכי שווים! הישארו מעודכנים!

ארז בוגנים, משנה וממלא מקום למנכ"ל סינאל

הסדרי עבודה גמישים הפכו בשנים האחרונות לסוגיה לוהטת הן בקרב מעסיקים והן בקרב עובדים, ככל שהתופעה צוברת תאוצה ומעלה סוגיות מורכבות שחלק משמעותי מהן עדיין לא נפתרו. תופעת העבודה הגמישה החלה להתפתח באופן בלתי פורמלי לפני כעשרים שנה, לאחר שטכנולוגיות חדשות החלו לפורר את המשמעת הארגונית הקשיחה ולשבור את החומות בין המשרד לבית. לפתע, עובדים מצאו את עצמם "מסכימים" בפועל לעבוד בבית בערב או בסופי שבוע – ופלישת המשימות המקצועיות למרחב הביתי הפכה לעובדה, על אף שלא סוכמה בתנאי העבודה הפורמליים.

 

סינאל השיקה לראשונה בישראל באמצעות המותג הספרדי FERMAX, הנמנה על 20 החברות המובילות בעולם בשוק מערכות האבטחה האלקטרוניות, אינטרקום חכם שיאפשר לנהל מגדלי מגורים. בין היתר, יאפשר האינטרקום MEET IP ללקוחותיו הישראלים לקבל ולשלוח הודעות טקסט לכל הדיירים או לחלקם או לקיים שיחות קוליות עם דיירים.

בבניינים רבי קומות, שמאכלסים לעיתים למעלה ממאה משפחות, יכולות מסוג זה מקלות על ביצוע פעולות כמו איסוף כספים, תיאום תיקונים וניהול הבניין, זימון אספות דיירים,  עדכונים שוטפים ועוד.

אייקון נוסף באינטרקום מאפשר שליטה על מעליות הבניין, איתור מקומן וזימון מעלית הן לדייר והן לאורח שלו. כמו כן משולבת באינטרקום החכם מערכת אזעקה פנימית המתריעה על ניסיונות חדירה 24 שעות ביממה תוך ניטור של עד 8 אזורים ושליחת התרעות לדייר ולשומר.

ביום חמישי הקרוב 7.3 ייערך בתיאטרון יקנעם, לרגל יום האישה הבינלאומי אירוע להעצמת מעמד האישה בחסות חברת סינאל מלל פייווי שהינה בין החברות המובילות בעולם בתחום מתן פתרונות לניהול פעילות העובד והמבקר בארגון לה סניף ראשי ביקנעם. האירוע שייערך ע"י מתנ"ס יקנעם והוועדה לקידום מעמד האישה ביקנעם צפויות להשתתף מאות וליהנות ממופע של אביגיל מגידנה גרוס תחת השם "כל אשה היא שיר" וממופע של הזמר פאר טסי.

 ארז בוגנים, משנה וממלא מקום מנכ"ל סינאל בכתבה לכלכליסט על הערכת ביצועי עובדים.

אם יש דבר מה שמשותף למנהלים ולעובדיהם הרי שזו הסלידה שלהם מתהליך הערכת הביצועים השנתי (Performance Management) שכולל בדרך כלל מילוי טפסים המדרגים ביצועים ושיחת הערכה. תהליך שנתי זה, שהסתיים לאחרונה במיליוני חברות בעולם כולל בישראל, הוא אחד הבלתי פופולריים במגזר העסקי. מנהלים ועובדים רבים חשים, כי הוא מפחיד ומנוכר, אינו מזהה באופן אמין יתרונות וחסרונות התנהגותיים ומקצועיים – ואסור שהוא יקבע את קידומם בארגון. מנהלים חשים בכך הן בעת שהם מעריכים את עובדיהם והן בעת שמנהליהם בודקים את ביצועיהם וקובעים את 'גזר הדין' שלהם. בני דור ה-Millennials, שמלכתחילה אינם נלהבים מהעולם הארגוני, רואים בתהליכי ההערכה אישור למגרעותיו של העולם העסקי שחותר לכמת ולדרג כל דבר, כולל התנהגויות אנושיות – ולקבוע באופן זה את עתיד הקריירה של כל עובד.

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי, מסר: "אנחנו גאים על בחירתה של רדימיקס בפתרונות המתקדמים, פרי פיתוחנו. הטמעת מערכת דיווח הנוכחות שלנו ברדימיקס מהווה נדבך נוסף וחשוב באימוץ הנרחב של פתרונות ניהול המשאב האנושי של סינאל בגופים בעלי משקל במשק הישראלי. היכולות הטכנולוגיות והפונקציות העשירות של פתרונותינו מאפשרים לרדימיקס, כמו גם לגופים אחרים, לנהל את המשאב האנושי ואת כל מערך דיווחי הנוכחות בפרט באופן האיכותי ביותר".

סינאל הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ושעוני נוכחות ביומטריים, בסולאראדג' 

חברה שמפתחת ומייצרת מערכת לאופטימיזציה ולניטור של אנרגיה סולרית. פרויקט ההטמעה, שנמשך כחמישה חודשים, הסתיים במרץ האחרון

continue read

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל סינאל בכתבה בלעדית לאתר The Marker.

בשנת 1811 החלו פועלי טקסטיל בעיר נוטינגהמשייר שבאנגליה לנתץ ולהרוס מכונות אריגה אוטומטיות חדשות שסימנו את תחילתה של המהפכה התעשייתית. מרד הלודיטים (Luddites) בהנהגתו של נד לוד, נמשך עד שנת 1813 ורק התערבותו של הצבא הבריטי בקרבות נגד הפועלים שמה קץ למרד והביאה לתבוסתם ולמות רבים מהם. הלודיטים היו פועלי טקסטיל, למעשה אומני טקסטיל שייצרו בעבודה ידנית בדים איכותיים בתהליך ארוך ויקר. המרד נבע מחששותיהם – שהתאמתו – כי מכונות הטקסטיל החדשות ייתרו את עבודתם, מכיוון שבעזרתן ניתן היה לייצר בקלות כמויות גדולות של בדים באמצעות פועלים זולים ולא מקצועיים.

ארז בוגנים, מייסד ויו"ר מועדון האחד עשר, מועדון המנכ"לים המובילים של החברות הגדולות במשק הישראלי, אירח בשבוע שעבר, יום חמישי ה – 11/10/18
מפגש פסגה של עשרות מנכ"לים ובכירים מחברות מובילות במשק הישראלי

האירוע נערך במסעדת מיט קיטצ'ן בתל אביב והתארחו בו שר התקשורת איוב קרא, שר החינוך נפתלי בנט, ושרת המשפטים איילת שקד.

"עולם משאבי האנוש צועד קדימה במהירות ודורש פתרונות לניהול כלל פעילויות העובד. מה שנדרש כיום הוא העמקת והידוק הקשר עם העובדים בארגון. המענה לכך הוא בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, העוטפות את העובד עם פתרון של 360 מעלות", אמר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי.

בוגנים דיבר בכנס הלקוחות השנתי שערכה סינאל  במלון הילטון בתל אביב, בהשתתפות מאות מלקוחות החברה.

לדברי בוגנים, "המהפכות הטכנולוגיות משנות את הארגונים, המנהלים, העובדים ואת היחסים ביניהם. יש תגובת שרשרת שמאפיינת את התפתחות הארגונים וצפויה להתעצם.

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל וסגן נשיא לשיווק ופיתוח עסקי בקבוצת סינאל,בכתבה ב”אנשים ומחשבים” על הטמעת מערכת לניהול כוח אדם ומסופי נוכחות ביומטריים בבית ההשקעות פסגות.

סינאל,המספקת פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ומסופי נוכחות ביומטריים בבית ההשקעות פסגות. פרויקט ההטמעה נמשך כשבעה חודשים והסתיים באפריל 2018. מערכת Harmony לניהול המשאב האנושי של סינאל מאפשרת למנהלי בית ההשקעות בכל הדרגים בארגון לנהל בכוחות עצמם את כל פעילויות העובדים והמבקרים בארגון באמצעות כלי עבודה נוחים וידידותיים, באופן מקוון, מכל מקום ובכל עת.

לפי מדגם של "סינאל", 66 אחוזים מהמנהלים אמרו שהם מעסיקים עובדים בגילאי 45 ומעלה, גם לאחר גיל הפרישה. "מסה של ארגונים מאמצים מדיניות מתקדמת", אומר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל החברה

הדעה הרווחת בישראל היא שבני 45 ומעלה שאיבדו את מקום עבודתם לא יכולים למצוא עבודה כיוון ששוק העבודה לא מחייך לבני גילאים אלו. אולם, חברת ההייטק הישראלית סינאל, שעוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה לניהול העובד בארגון פרסמה את סקר SYNDEX,
הבוחן מגמות תעסוקה לאומיות שגילה את ההיפך: 66 אחוזים ממנהלי החברות שהשתתפו בסקר הודיעו שהם ממשיכים להעסיק עובדים בגילאי 45 ומעלה.

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל וסגן נשיא לשיווק ופיתוח עסקי בקבוצת סינאל,בכתבה ב"אנשים ומחשבים" על הטמעת מערכת לניהול כוח אדם ושעוני נוכחות ביומטריים בסולאראדג'.