חדשות סינאל

אנו שמחים לעדכן אתכם בכל הפעילויות, חדשות והמבצעים הכי שווים! הישארו מעודכנים!

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי, מסר: "אנחנו גאים על בחירתה של רדימיקס בפתרונות המתקדמים, פרי פיתוחנו. הטמעת מערכת דיווח הנוכחות שלנו ברדימיקס מהווה נדבך נוסף וחשוב באימוץ הנרחב של פתרונות ניהול המשאב האנושי של סינאל בגופים בעלי משקל במשק הישראלי. היכולות הטכנולוגיות והפונקציות העשירות של פתרונותינו מאפשרים לרדימיקס, כמו גם לגופים אחרים, לנהל את המשאב האנושי ואת כל מערך דיווחי הנוכחות בפרט באופן האיכותי ביותר".

סינאל הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי, הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ושעוני נוכחות ביומטריים, בסולאראדג' 

חברה שמפתחת ומייצרת מערכת לאופטימיזציה ולניטור של אנרגיה סולרית. פרויקט ההטמעה, שנמשך כחמישה חודשים, הסתיים במרץ האחרון

continue read

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל סינאל בכתבה בלעדית לאתר The Marker.

בשנת 1811 החלו פועלי טקסטיל בעיר נוטינגהמשייר שבאנגליה לנתץ ולהרוס מכונות אריגה אוטומטיות חדשות שסימנו את תחילתה של המהפכה התעשייתית. מרד הלודיטים (Luddites) בהנהגתו של נד לוד, נמשך עד שנת 1813 ורק התערבותו של הצבא הבריטי בקרבות נגד הפועלים שמה קץ למרד והביאה לתבוסתם ולמות רבים מהם. הלודיטים היו פועלי טקסטיל, למעשה אומני טקסטיל שייצרו בעבודה ידנית בדים איכותיים בתהליך ארוך ויקר. המרד נבע מחששותיהם – שהתאמתו – כי מכונות הטקסטיל החדשות ייתרו את עבודתם, מכיוון שבעזרתן ניתן היה לייצר בקלות כמויות גדולות של בדים באמצעות פועלים זולים ולא מקצועיים.

ארז בוגנים, מייסד ויו"ר מועדון האחד עשר, מועדון המנכ"לים המובילים של החברות הגדולות במשק הישראלי, אירח בשבוע שעבר, יום חמישי ה – 11/10/18
מפגש פסגה של עשרות מנכ"לים ובכירים מחברות מובילות במשק הישראלי

האירוע נערך במסעדת מיט קיטצ'ן בתל אביב והתארחו בו שר התקשורת איוב קרא, שר החינוך נפתלי בנט, ושרת המשפטים איילת שקד.

"עולם משאבי האנוש צועד קדימה במהירות ודורש פתרונות לניהול כלל פעילויות העובד. מה שנדרש כיום הוא העמקת והידוק הקשר עם העובדים בארגון. המענה לכך הוא בשילוב טכנולוגיות מתקדמות, העוטפות את העובד עם פתרון של 360 מעלות", אמר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל סינאל מלל פייוויי.

בוגנים דיבר בכנס הלקוחות השנתי שערכה סינאל  במלון הילטון בתל אביב, בהשתתפות מאות מלקוחות החברה.

לדברי בוגנים, "המהפכות הטכנולוגיות משנות את הארגונים, המנהלים, העובדים ואת היחסים ביניהם. יש תגובת שרשרת שמאפיינת את התפתחות הארגונים וצפויה להתעצם.

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל וסגן נשיא לשיווק ופיתוח עסקי בקבוצת סינאל,בכתבה ב”אנשים ומחשבים” על הטמעת מערכת לניהול כוח אדם ומסופי נוכחות ביומטריים בבית ההשקעות פסגות.

סינאל,המספקת פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון, הטמיעה בהצלחה פתרון אינטגרטיבי הכולל מערכת לניהול המשאב האנושי ומסופי נוכחות ביומטריים בבית ההשקעות פסגות. פרויקט ההטמעה נמשך כשבעה חודשים והסתיים באפריל 2018. מערכת Harmony לניהול המשאב האנושי של סינאל מאפשרת למנהלי בית ההשקעות בכל הדרגים בארגון לנהל בכוחות עצמם את כל פעילויות העובדים והמבקרים בארגון באמצעות כלי עבודה נוחים וידידותיים, באופן מקוון, מכל מקום ובכל עת.

לפי מדגם של "סינאל", 66 אחוזים מהמנהלים אמרו שהם מעסיקים עובדים בגילאי 45 ומעלה, גם לאחר גיל הפרישה. "מסה של ארגונים מאמצים מדיניות מתקדמת", אומר ארז בוגנים, משנה למנכ"ל החברה

הדעה הרווחת בישראל היא שבני 45 ומעלה שאיבדו את מקום עבודתם לא יכולים למצוא עבודה כיוון ששוק העבודה לא מחייך לבני גילאים אלו. אולם, חברת ההייטק הישראלית סינאל, שעוסקת בפיתוח פתרונות תוכנה לניהול העובד בארגון פרסמה את סקר SYNDEX,
הבוחן מגמות תעסוקה לאומיות שגילה את ההיפך: 66 אחוזים ממנהלי החברות שהשתתפו בסקר הודיעו שהם ממשיכים להעסיק עובדים בגילאי 45 ומעלה.

ארז בוגנים, משנה למנכ"ל וסגן נשיא לשיווק ופיתוח עסקי בקבוצת סינאל,בכתבה ב"אנשים ומחשבים" על הטמעת מערכת לניהול כוח אדם ושעוני נוכחות ביומטריים בסולאראדג'.

חברת סינאל מלל פייוויי, כחברה מובילה בארץ ובעולם בתחום מתן פתרונות משולבי חומרה ותוכנה לניהול פעילות העובד בארגון, תומכת בקידום הספורט, החינוך והנוער בישראל מזה שנים, באמצעות תרומה לקבוצות ספורט בענפים שונים.
השנה פרשה סינאל את חסותה על ה"פועל כרמיאל כדורגל חופים" במסגרת הליגה לשנת 2018. במסגרת החסות מדי הקבוצה מותגו עם לוגו סינאל ותהיה חשיפה במגרש במהלך הליגה.

ארז בוגנים, משנה למנכ”ל סינאל בכתבה בלעדית לאתר The Marker.

מספר שעות העבודה של גרמניה הוא הנמוך במדינות המפותחות. הדבר לא מנע מגרמניה לשבור שיאי שגשוג.

ב–1 באפריל נכנס לתוקף צו הרחבה המקצר את שבוע העבודה לעובדים במשרה מלאה במשק מ-43 שעות שבועיות ל-42. המהלך החדש הוא הזדמנות לבחון את הקשר בין מספר שעות העבודה במשק לבין רמות השגשוג והחוסן הכלכלי והחברתי לטווח ארוך.

סינאל מלל פייוויי השלימה לאחרונה פרויקט הטמעת מערכת ניהול נוכחות בשם "הרמוני", בחברת מצברי שנפ, יצרנית המצברים הגדולה בישראל.
חברת שנפ שהינה לקוח ותיק של סינאל, בחרה להתקדם ולשדרג את התוכנה הקיימת שלה בטכנולוגיה המתקדמת והחדשה של סינאל.
במסגרת הפרויקט בוצע מעבר לתוכנה מתקדמת מבוססת בסיס נתונים של MS-SQL ואפיון בהתאם להסכמי עבודה ועיבוד נוכחות.

מטרת שיתוף הפעולה האסטרטגי שחתמה סינאל  מלל פייוויי עם התאחדות התעשיינים בישראל היא הקניית ידע מקצועי ואקדמי בתחום כוח האדם באמצעות הצגת מכלול הפתרונות הטכנולוגיים החדשניים אותם מפתחת חברת סינאל בתחום ניהול פעילות העובד בארגון.