התיקונים בחוק שעות עבודה ומנוחה וחוק הגנת השכר בישראל, הביאו למציאות כזו שעל כל עובד חלה חובת דיווח נוכחות בעבודה – תחילת וסיום מהשמרת. רישום כרטיס עובד בצורה מסודרת על-ידי המעסיק אינו נושא של מה בכך ומי שלא יעמוד בנוהל זה, ייקנס ואף מסתכן אל מול הגורמים המפקחים.

הנסיון מלמד, כי מקום עבודה המעסיק עובדי שטח כגון אנשי מכירות, נהגי רכב, או פועלי בניין -מתקשה לערוך רישום מדוייק ואחראי של עובדיו. כאמור קיים הפתרון בדיווח טלפוני אך למעסיק אין כל מידע על מיקומו של העובד ואם אכן שהה במקום בו תוכננה לו משמרתו.

אפליקציית דיווח נוכחות של סינאל – HARMONY Smart, פותחה באופן ייעודי לעובדי שטח שברוב זמן משמרתם שוהים מחוץ למשרד או בנייני החברה בה עובדים ועוברים מאתר אחד למשנהו. דיווח כניסה ויציאה מתבצע באמצעות טלפון חכם (סמארטפון) או טאבלט אשר מועבר בצורה מלאה למערכת ניהול העובד באירגון HARMONY נוכחות.

לאפליקציית HARMONY Smart ייתרונות רבים כגון דיווח הכולל תמונת העובד ומיקומו המדוייקבמפת Google Earth, הגדרות דיווח משתנות בהתאם לפרופיל המשתמש, הגבלת אזור דיווח (עם סטיות), בקשות היעדרות עתידית, כולל או ללא אישור מנהל, אפשרות לניהול כוח אדם ואבטחה (כגון שליטה על שער).

ניתן להוריד אפליקציית שעון נוכחות HARMONY Smart באפסטור למכשירי אפל (Apple) ובגוגל פליי (Google Play) עבור מכשירים בהפעלת אנדרואיד.

למידע נוסף ולמכירות צרו קשר בדוא”ל market@synel.co.il או בטלפון 09-7750454.

צור קשר