סינאל מלל פייוויי הינה אחת מקבוצות המחשוב הארגוני המובילות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות תוכנה וחומרה לניהול המשאב האנושי בארגון (הפקת שכר וניהול נוכחות, סליקת כספי פנסיה, חסכון והשקעה, שעוני נוכחות) וכן ניהול ואנליטיקה חכמה של מערכי אבטחה פיזיים בארגון. כמו כן מספקת סינאל הדרכות ושירותי ייעוץ מקצועיים וטכנולוגיים בתחום דיני העבודה והכספים המסייעים למעסיקים ולמנהלים להתמודד עם סוגיות ארגוניות קריטיות בצורה יעילה, חסכונית ורווחית.

מתוך הבנת הצרכים של ארגונים עסקיים וציבוריים, החברה משקיעה יום יום, שעה שעה, על מנת לספק ללקוחותיה ולמפיציה מעטפת של 360 מעלות בתחום ניהול ההון האנושי וניהול מערכי אבטחה פיזיים בארגון באמצעות שירות איכותי, אמין ומקצועי 365 ימים בשנה. למטרה זו מפעילה החברה שלושה מוקדים בישראל (הנהלה ומטה, מחקר ופיתוח, פיתוח עסקי ושיווק ביקנעם, מכירות ישראל ושירות לקוחות ברעננה וניהול מערכי אבטחה באור יהודה) ומספר חברות בת בינלאומיות (אנגליה וארה”ב), המקנים זמינות גבוהה במתן שירות ללקוח הן מבחינת שפות ואזורי זמן שונים.

ניהול המשאב האנושי בארגון 

החברה מספקת פתרונות כוללים לניהול מחזור חיי העובד בארגון, החל משלב הראיונות והקליטה, דרך הניהול היומיומי בארגון (בקרת כניסה וניהול נוכחות, ארוחות, הטבות, סידור עבודה וכו’), ניהול הוותק וההכשרות, ניהול והפקת תלושי שכר וכן סליקת כספי העובד לתוכניות פנסיה, השקעה וחסכון כל חודש בעבור המעסיק.הפתרון מוצע דרך תוכנת הדגל של החברה – הרמוני – מערכת הוליסטית וגמישה בעלת בסיס נתונים אחד (תוך מתן, יכולת בחירה מודולרית ללקוח בהתאם לאופי הארגון וצרכיו המשתנים מעת לעת), המערכת יכולה לפעול בענן או על שרתי הלקוח או באופן היברידי תוך מתן מענה לנושאי המשכיות ושרידות עסקית ואבטחת מידע, ומתממשקת עם מגוון רחב של מערכות וטכנולוגיות.

Synel Academyהאקדמיה של סינאל הינה מוסד לימודים מפוקח, והינה מוכרת ומוסמכת על ידי לשכת רואי חשבון בישראל להעניק תעודת חשב שכר בכיר ולהעביר את השתלמויות הגמל השנתיות הנדרשות בתחום. הקורסים וההדרכות מתבצעים בשיתוף עם רואי חשבון, עו”ד ואנשי אקדמיה מהמובילים בתחום דיני העבודה והפיננסים בישראל.

למידע נוסף ולמכירות צרו קשר בדוא”ל market@synel.co.il או בטלפון 09-7750454.

צור קשר