יום עיון שכר אחרון לשנת 2015 – סקירה

| 20/12/2015
ביום חמישי האחרון נערך יום עיון השכר האחרון שלנו לשנת 2015 (17.12.2015) בתל-אביב. במעמד זה השקנו את חטיבת סינאל פנסיה.

באירוע זה הייתה נוכחות מרשימה של מעל ל-100 משתתפים מקרב לקוחות סינאל ואורחים רבים מחברות חיצוניות ובעלי מקצוע עצמאים. בעמדת המרצים נכחו מר רג’ואן גרייב – לשעבר סגן בכיר לממונה בשוק ההון – אשר העמיק בנושא הרפורמות בתחום החיסכון הפנסיוני, עו”ד מיקי בן דב שנתן סקירה על חידושי חקיקה וחקיקת משנה בדיני עבודה והצגת צווי הרחבה ארציים, ורו”ח שמעון ניזרד העביר היערכות לסוף שנת 2015 בנושא מס הכנסה וביטוח לאומי עבודה.

למי שפספס (וגם למי שנכח) יש הזדמנות לצפות בסרטון מרשים המסקר את האירוע [לצפייה בסרטון לחצו]

במעמד יום עיון מיוחד זה, סינאל השיקה את חטיבת סינאל פנסיה בניהולו של מר אילן רגב, לשעבר סגן בכיר בחברת כלל ביטוח. סינאל פנסיה תיתן מענה לרפורמה בפנסיה שתכנס לתוקף בתאריך 01.01.2016. חטיבת סינאל פנסיה תאפשר ללקוחות השכר של סינאל באמצעות מערכות השכר (HARMONY שכר ועוצמה שכר) הפקת קבצים אחדים וסליקה פנסיונית במחיר קבוע של 8 ₪ בתוספת מע”מ לעובד בחודש ללא תלות בגובה שכר העובד, ואילו מנהל ההסדרים, נוכח הכפיפות לחוק הפנסיה, מחוייב במינימום 10.50 ₪ בתוספת מע”מ או 0.6% מגובה סכום ההפקדה, הגבוה מביניהם.

המעבר לשירות של סינאל פנסיה קל ופשוט. כל שעל לקוחות השכר של סינאל לעשות הוא לחתום על כתב הרשאה לטובת סינאל פנסיה, מעבר שניתן לבצע בכל עת ובכל חודש בשנה. שירות זה אינו מותנה בהתחייבות תקופתית כלפי סינאל ולכן מי שיבחר לחזור לשירות מנהל ההסדרים, יוכל לעשות זאת בקלות.

לפרטים נוספים על סינאל פנסיה לחצו כאן.

 

חזור

אתה עשוי גם להיות מעוניין לקרוא

אגד הסעים
| 23/04/2019
"החודש אני מסיים עבודה של 37 שנים בחברת "אגד", מתוכם 35 שנ...
מהם האתגרים והפתרון למעקב נוכחות עובד בשטח?
| 06/03/2016
בעולם העסקים המהיר של ימינו, המעקב אחר התנהלות ארגוני...
צור קשר