חברי ההנהלה

ארז בוגנים

מנכ”ל הקבוצה

גבי בוגנים

מנכ”ל

מתן גרינבלט

סמנכ”ל כספים ומשנה למנכ”ל

מור מושקוביץ

מנהלת משאבי אנוש

יורי רוי

סמנכ”ל מחקר ופיתוח

גבי בוגנים, מנהל עסקים ראשי בקבוצת סינאל (מנכ”ל לשעבר)

ייסד את סינאל בשנת 1990. תחת ניהולו של מר בוגנים החברה הפכה למובילה בענף, תוך גידול מתמיד והרחבת סל המוצרים של החברה ונוכחותה הגלובלית. לפני הקמת סינאל, מר בוגנים שימש כמנכ”ל ומנהל פיתוח עסקי ביענ”א מחשבים – בית תכנה מוביל בשנות ה – 70 וה – 80. מר בוגנים כיום משמש גם כיו”ר מועצת המנהלים בחברות היי טק ותוכנה שונות. מר בוגנים הוא יזם אשר בצורה מתמדת ממנף את ניסיונו העסקי והניהולי הנרחב על מנת להמשיך ולהרחיב את קבוצת סינאל באמצעות צמיחה טבעית, מיזוגים ורכישות.

כיום מכהן כמנהל עסקים ראשי של קבוצת סינאל ובמקביל ממשיך לפתח את פעילות הנדל”ן של הקבוצה, באמצעות חברת הבת דורסל.

ארז בוגנים, מנכ”ל, סגן נשיא לפיתוח עסקי ושיווק, אחראי שווקי חו”ל

טרם הצטרפותו הרשמית לסינאל, בין השנים 2000 – 2012 מר בוגנים היה המייסד והבעלים של משרד עורכי דין אשר עסק במתן פתרונות כלל עולמיים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. בנוסף ייסד את חברת NPLH בע”מ (אין כמו בבית) אשר סיפקה שירותי ייעוץ לקונים ומוכרים בתחום הדיור בישראל.

ארז בוגנים ליווה באופן אישי את קבוצת סינאל במתן ייעוץ עסקי ומשפטי ביישום עסקאות, מיזוגים ורכישות אשר ביצעה סינאל וחברות הבת בתחומי הטכנולוגיה והנדל”ן בארץ ובעולם.

כיום, ארז בוגנים הוא מנכ”ל סינאל וסגן נשיא לפיתוח עסקי ושיווק ואחראי שווקי חו”ל ומוביל את הפיתוח העסקי, השיווק הבינלאומי ואת השיווק בישראל תוך המשך חיזוק הפעילויות הקיימות והתגוונות לתחומים אסטרטגיים חדשים, הן באמצעות צמיחה אורגנית והן באמצעות רכישות.

ארז בוגנים ממלא מקום מנכ"ל סינאל

מתן גרינבלט , משנה למנכ”ל וסמנכ”ל כספים

רואה חשבון וכלכלן בוגר אוניברסיטת בר אילן, לאחר התמחות בErnst & Young  וניהול תיקי ביקורת של חברות ציבוריות מהגדולות במשק ניהל את מחלקת אגרות החוב בהרמטיק נאמנות וכן צבר ניסיון רב בניהול כספים בחברות בינלאומיות בולטות לאורך 15 השנים האחרונות.

בעל ניסיון רב בשוק ההון המקומי, הנפקות הון ראשוניות, גיוסי חוב פרטיים וציבוריים, בניית מתווי מס, ניהול מבני מימון מרובי שכבות וניהול תזרימי מזומנים רב מטבעיים על פני בנקים בארץ ובעולם במקביל.

מור מושקוביץ, מנהלת משאבי אנוש

הצטרפה לסינאל בשנת 2023 כמנהלת משאבי אנוש
.בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש
בעלת רקע וניסיון בניהול ההון האנושי הכולל איתור צרכים וגיוס כח אדם, הסכמי עבודה ושכר, הדרכת ורווחת העובדים

יורי רוי, סמנכ״ל מחקר ופיתוח

.יורי רוי הצטרף לסינאל בתחילת שנת 2022 כסמנכ”ל מחקר ופיתוח

28 שנים בתחום, במהלכן היה במגוון חברות שונות ובמגזרים שונים. בעל ניסיון רב בבנייה והובלת של מערכי פיתוח בחברות מובילות בתחום, בנוסף היה יזם, מייסד ושותף במספר חברות

YURI ROY
צור קשר