חברי ההנהלה

גבי בוגנים, מנהל עסקים ראשי בקבוצת סינאל (מנכ”ל לשעבר)

ייסד את סינאל בשנת 1990. תחת ניהולו של מר בוגנים החברה הפכה למובילה בענף, תוך גידול מתמיד והרחבת סל המוצרים של החברה ונוכחותה הגלובלית. לפני הקמת סינאל, מר בוגנים שימש כמנכ”ל ומנהל פיתוח עסקי ביענ”א מחשבים – בית תכנה מוביל בשנות ה – 70 וה – 80. מר בוגנים כיום משמש גם כיו”ר מועצת המנהלים בחברות היי טק ותוכנה שונות. מר בוגנים הוא יזם אשר בצורה מתמדת ממנף את ניסיונו העסקי והניהולי הנרחב על מנת להמשיך ולהרחיב את קבוצת סינאל באמצעות צמיחה טבעית, מיזוגים ורכישות.

כיום מכהן כמנהל עסקים ראשי של קבוצת סינאל ובמקביל ממשיך לפתח את פעילות הנדל”ן של הקבוצה, באמצעות חברת הבת דורסל.

ארז בוגנים, מנכ”ל, סגן נשיא לפיתוח עסקי ושיווק, אחראי שווקי חו”ל

טרם הצטרפותו הרשמית לסינאל, בין השנים 2000 – 2012 מר בוגנים היה המייסד והבעלים של משרד עורכי דין אשר עסק במתן פתרונות כלל עולמיים בתחומי המשפט האזרחי והמסחרי. בנוסף ייסד את חברת NPLH בע”מ (אין כמו בבית) אשר סיפקה שירותי ייעוץ לקונים ומוכרים בתחום הדיור בישראל.

ארז בוגנים ליווה באופן אישי את קבוצת סינאל במתן ייעוץ עסקי ומשפטי ביישום עסקאות, מיזוגים ורכישות אשר ביצעה סינאל וחברות הבת בתחומי הטכנולוגיה והנדל”ן בארץ ובעולם.

כיום, ארז בוגנים הוא מנכ”ל סינאל וסגן נשיא לפיתוח עסקי ושיווק ואחראי שווקי חו”ל ומוביל את הפיתוח העסקי, השיווק הבינלאומי ואת השיווק בישראל תוך המשך חיזוק הפעילויות הקיימות והתגוונות לתחומים אסטרטגיים חדשים, הן באמצעות צמיחה אורגנית והן באמצעות רכישות.

ארז בוגנים ממלא מקום מנכ"ל סינאל

גילת אלגר – יועצת משפטית

מכהנת בסינאל כיועצת משפטית, ובין היתר במסגרת תפקידה מלווה את חברות הקבוצה בהתמודדות עם הליכי רגולציה, עריכת הסכמים מסחריים, ניהול מכרזים, ניהול וליווי תביעות משפטיות ומתן מענה שוטף למנהליה הבכירים של החברה בכל עניין משפטי. לפני הצטרפותה לסינאל, גב’ אלגר שימשה כיועצת משפטית של סופרגז חברה ישראלית להפצת גז בע”מ, והתמחתה בענף האנרגיה, בתחום ההגבלים העסקיים ובהליכי רגולציה שונים.

גב’ אלגר, בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת בר אילן משנת 2011 (LL.B) וחברת לשכת עורכי הדין משנת 2011.

-גילת-לאתר-1-e1497267927267

ליאור סום, סמנכ”ל כספים

רואה חשבון, MBA

בעל נסיון של כ 15 שנים בתפקידים שונים בתחום הכספים בחברות ציבוריות ופרטיות, בתחומי התעשיה וההיטק.

-סום-סמנכל-כספים-e1497267959778

מוטי בסט, סמנכ”ל מכירות ישראל

סמנכ”ל מחלקת מכירות ישראל. מר בסט בעל ניסיון של למעלה מ 15 שנים במגוון תפקידי ניהול ומכירות. בתפקידו האחרון בסינאל ניהל את תחום הנוכחות והשכר לשוק ה- SMB ויחד עם צוות המכירות של התחום גייס אלפי לקוחות בישראל והפך את TimeLog – תוכנה לאיסוף נתוני נוכחות עובדים, למותג של איכות בתחום. למר בסט ניסיון רב שנים ונחשב למומחה בתחום הנוכחות בשוק המקומי.

010

יצחק (איזק) אבו חצירה, סמנכ”ל פתרונות מתח נמוך

מר אבוחצירה הצטרף סינאל בשנת 1995 ומכהן כסמנכ”ל פעילות מכירות לתחום מתח נמוך מאז 2014. מר אבוחצירה התחיל את דרכו כמנהל מחלקת התקנות ופרויקטים בחברה, ובשנת 1997 מונה למנהל מוצר במחלקת הפיתוח והוביל את הפיתוח של TIMELOG ו-HARMONY במשך כ – 17 שנים . במסגרת תפקידו היה אחראי על תכנון המוצרים, הטמעתם בחברה וסיוע לשיווקם בעולם . בשנת 2014 מונה מר אבוחצירה לסמנכ”ל מכירות בתחום פתרונות מתח נמוך בחברה.

002

יובל גונן, סמנכ”ל תפעול

מר יובל גונן הצטרף לסינאל אנגליה בשנת 2012 בתפקיד מנהל פרויקטים ולאחר מכן כיהן כמנכ”ל סינאל אנגליה.

מר יובל גונן בוגר תואר ראשון בכלכלה באוניברסיטת חיפה ותואר שני
במנהל עסקים באוניברסיטת תל אביב.

מר יובל גונן בעל רקע וניסיון רב שנים בתחום מערכות תוכנה ועיבוד נתונים.

יובל גונן

יורי רוי, סמנכ״ל מחקר ופיתוח

יורי רוי הצטרף לסינאל בתחילת שנת 2022 כסמנכ”ל מחקר ופיתוח.

28 שנים בתחום, במהלכן היה במגוון חברות שונות ובמגזרים שונים. בעל ניסיון רב בבנייה והובלת של מערכי פיתוח בחברות מובילות בתחום, בנוסף היה יזם, מייסד ושותף במספר חברות.

YURI ROY

שירלי דרי, סמנכ”לית משאבי אנוש

הצטרפה לסינאל בתחילת שנת 2022 כסמנכ”לית משאבי אנוש.
בוגרת תואר ראשון בניהול ומשפט עסקי לתאר שני במנהל עסקים עם התמחות במשאבי אנוש התנהגות ארגונית.

בעלת רקע וניסיון רב שנים בניהול ההון האנושי הכולל איתור צרכים וגיוס כח אדם, הסכמי עבודה ושכר, ניהול מערך חווית העובד, הדרכת עובדים ולמידת עמיתים.

Shirley Deri - VP of Human Resources
צור קשר