שאלות ותשובות

תשובות לשאלות נפוצות

כי סינאל היא החברה הגדולה והמתקדמת בישראל לסליקה פנסיונית, הפקת שכר וניהול נוכחות העובד בארגון ומובילה בהתקנות ציוד בקרת כניסה.

כי סינאל היא חברה כחול לבן המייצרת את מוצריה בארץ דואגת למחקר ופיתוח מוצריה ועדכון גירסאות.

כי בסינאל תזכה למחיר תחרותי, לתמיכה ואחריות על המוצר.

כי סינאל מגיעה לכלל חלקי הארץ, הטכנולוגיה שלה חובקת עולם ומתפרסת גם למקומות שונים בגלובוס (אירופה- אנגליה, גרמניה, ספרד ועוד, אסיה- סין, הודו, מצרים, צפון אמריקה

תוכנות סינאל אינן תוכנות של הרצת SETUP בלבד. לאחר ההרצה הראשונית של סט ההתקנה יש צורך להגדיר בתוכנה פרמטרים רבים על-מנת שהיא תעבוד כראוי.

יש צורך לקשר אותה לגורמים נוספים ולהגדיר הגדרות כגון : בניית הסכמים והגדרות תקשורת. התקנה מחודשת של התוכנה אינה כלולה במסגרת הסכם השירות והיא כרוכה בתשלום

מודם ה- PCI שלי עובד עם כל התוכנות האחרות.למה בתוכנה שלהם הוא לא מותאם לעבודה ?

אין שום בעיה עם המודם שלך, הוא פשוט לא מתאים לעבוד מול המודם שמותקן בשעון הנוכחות.

המודם של שעון הנוכחות הינו מודם מיוחד שעובד לרוב בקצב שידור נמוך 2400-1200 ובמקרים מסוימים גם ב- 9600. יש צורך להתאים את הרוטינה של המודם לעבודה כדי שיסתנכרן מול המודם של השעון.

במחלקת הפיתוח עובדים על התאמה של מודמי PCI ומודמים חיצוניים למודם של השעון.
לפי שעה, ישנה רשימה של תאימות אותה אפשר למצוא בתוך תוכנות סינאל (סינקום וטיימלוג).

ראשית יש לוודא שיש תקשורת עם השעון שחסרים ממנו נתונים.במידה וקיימת תקשורת נא לבדוק שהתאריך והשעה במכשיר תקינים (שלא נוצר שיבוש בשל תאריך או שעה שגויים).

יש לוודא שהתבצע איסוף מהשעון (אין רשומות מלאות חדשות).במידה והכל תקין יש לוודא שנוצר קובץ במחיצה המתאימה עבור תוכנת הנוכחות ושנוצר קובץ גיבוי.

במידה וקיים קובץ והוא במבנה תקין, הבעיה קשורה לתוכנת הנוכחות ולא לתוכנת התקשורת. כלומר יש לבדוק האם אירעה שגיאה בתוכנה בתהליך העיבוד של הקובץ.

או באם עדיין חסרים נתונים לעובד מסוים יש לוודא שמס’ התג שמוגדר בתוכנת העיבוד זהה למס’ התג של העובד איתו הוא משתמש בפועל.

ניגשים מהתפריט הראשי לתחזוקה , גיבוי, בוחרים את מחיצת היעד לגיבוי (רצוי לכונן אחר שנמצא פיזית במחשב אחר) ולוחצים על גיבוי.

חשוב לזכור כי גיבוי לדיסקט קיים או למחיצה קיימת מוחקת את הגיבוי הקודם!

לכן יש צורך לבחור בדיסקט חדש או במחיצה חדשה לצורך ביצוע הגיבוי הנוכחי.רצוי לכנות אותה בשם שירמז לנו על התאריך בה נוצרה למשל אם גיביתי את הנתונים ב-7 באוגוסט 2003 , אצור תיקיה בשם TLBackup070803 ואבחר בה כיעד לגיבוי.

ניגשים לתפריט דוחות, בוחרים בקבוצה של דוחות מערכת ומוודאים כי מסומן דו”ח עובדים לוחצים על הכן, בחר הכל, הצג/ הדפס.

נגשים לתפריט תחזוקה, תקשורת, עדכן שעה, מסמנים רק את השעון שרוצים לעדכן (או את כולם) ולוחצים על אישור. מוודאים שהשעה והתאריך שמוצגים (של המחשב) נכונים ולוחצים אישור.

בוחרים בתפריט תחזוקה, עיבוד חוזר, בוחרים את מס’ העובד הרלוונטי או את טווח העובדים הרצוי ולוחצים על עיבוד.

יש ללחוץ 3 פעמים ביחד על חץ עליון+חץ תחתון(צהובים) בצד הימיני של השעון, עד שנכנסים למצב טכנאי, הדיפדוף בעזרת לחצן ה-ENTER.

מגיעים ל-RTC מסמנים NO, לוחצים ENTER,
HOST 9600, FINGER 57,600, PRINTER 9600, ID 00, MODEM NO,
NETWORK CARD A, POLLING NO,

לאחר מכן נכנסים למצב TCP/IP ומוחקים ורושמים משמאל לימין את כתובת ה-IP לפי הצורך באמצעות ENTER, יש לבדוק בסוף ping לשעון מה-WINDOWS.

בנוסף יש צורך להיכנס בתוכנת ה-TIMELOG להקמת מערכת -> הגדר פרמטרי שעון נוכחות -> תקשורת עם שעון -> ולאחר מכן בלשונית TCP/IP יש לשנות את הכתובת IP ששונתה בשעון וללחוץ על שמירה+סטטוס, אישור, ולחזור לתפריט הראשי ולבצע איסוף.

Load More

צור קשר