חדשנות

חברת סינאל פועלת כל העת בקידום חדשנות ואימוץ טכנולוגיות מתקדמות בכל תחומי פעילותה. באמצעות השקעה מתמשכת בידע ובטכנולוגיה, סינאל גאה להציג פתרונות חדשים ומתקדמים בתחום ניהול המשאב האנושי לחברות וארגונים.

SYNERGY TOUCH מבית סינאל

ניהול חוויית העובד (Employee Experience – EX). ה-EX הוא למעשה גישה שעושה שימוש הן בתשתית של התרבות הארגונית והן בכלים טכנולוגיים כדי לשפר את החוויה הכוללת של העובדים במקום העבודה וביחס למקום העבודה.

כחלק מהתהליך רצוי לעשות שימוש במקורות מידע מקוונים ומשיחות עם קולגות כדי להכיר ולהטמיע בחברה את מיטב הפרקטיקות הרלבנטיות לניהול חוויית העובדים. לצד זאת, ראוי להטמיע כלים טכנולוגיים להעצמת חוויית העובד, החל מכלים לשיפור הפרודוקטיביות ושיתוף הפעולה, דרך כלים טכנולוגיים למעורבות ולמשוב, אפליקציות למדידת ביצועים, אפליקציות שמשפרות את רווחת העובדים ועד פלטפורמות נוחות לתקשורת בין העובדים לארגון. המלה האחרונה בתחום זה היא כלים טכנולוגיים המסוגלים לחוש את העובד ולנהל איתו שיח שמשפר את החוויה שלו באופן שתורם ישירות לארגון.

SYNERGY TOUCH מבית סינאל – מסך הטאצ’ שהולך לשנות את עולם כוח האדם ברמה העולמית! מדובר על כלי טכנולוגי ששם דגש על חוויית העובד. באמצעותו יועבר מידע אישי לעובדים כולל שיתוף תמונות בתהליך הדיווח. המסוף עובד עם מערכת הפעלה אנדרואיד שניתן להתקין עליה כל אפליקציה כגון: FACEBOOK, INSTEGRAM ,LINKEDIN  ועוד.

 

מסוף SYNERGY/X

סינאל מלל פייויי השיקה מסוף חדש דגם X, למשפחת מסופי Synergy המותאם לסביבה תעשייתית. המסוף עוצב עם קווים נקיים. הוא כולל פנאל זכוכית הניתן לניקוי בקלות, לוח מקשים שטוח ללא מגע. המארז עשוי פלסטיק קשיח שמקנה לו מראה ייחודי ומרהיב המתאים גם למשרדי יוקרה בארגוני היי-טק.

SYNERGY/X  תומך במגוון רחב של שיטות ופרוטוקולי תקשורת המאפשרים לחבר אותו למערכות נוכחות ביתיות  או בענן.

מסוף SYNERGY/X תומך במגוון רחב של קוראים ובטכנולוגיות להזדהות – קירבה, NFC, טביעת אצבע , HID , Iclass ועוד. ניתן לחבר למסוף התקני קריאה חיצוניים כגון אקדחי ברקוד ואחרים, במידה ונדרש לשלב דיווחים מניירת הייצור. המסוף נתמך בהרמוני גרסת V8.

 

התראות בזמן אמת באמצעות מייל ו-SMS

במערכות הרמוני נוכחות ניתן היום לקבל התראות על חריגות מחוקת העבודה בזמן אמת באמצעות מייל וגם באמצעות SMS אישי. מודול נוכחות של הרמוני יכול להתריע על חריגה משעות עבודה מותרות במהלך היום, על עבודה מעבר למכסת ש”נ, עבודה בימי סופי שבוע ובימי שבתון ועוד. מערכת ההתראה של הרמוני יכול לשלוח SMS גם על התרעות אחרות שאינן קשורות לחוקת העבודה בהתאם להגדרות של מנהלי המערכת. לדוגמא: התרעות על פריצה באזורים מבוקרים או ניסיון כניסה לאזור על ידי מי שאינו מורשה לכך ועוד.

 

מסמכים דיגיטליים

סינאל משיקה מנוע לבניית מסמכים דיגיטליים כחלק ממערכת משאבי אנוש , נוכחות ושכר במערכת הרמוני גרסה V8. מנוע זה הוא בנוסף להליך מובנה הקיים שמאפשר למלא טפסי 101 שנתיים ושאושרו על ידי שלטונות המס. באמצעות מנוע זה ניתן להפוך כל מסמך פנימי של החברה, למסמך דיגיטלי כאשר נתוני עובד / מנהל ופרטים נוספים נלקחים ממאגרי המידע של הרמוני. המסמך מתעדכן על ידי העובדים והמנהלים בהתאם להרשאותיהם בפורטל העובדים של הרמוני וכן באמצעות  אפליקציית Harmony-Smart בנייד. המנוע מאפשר להגדיר את אופי השדות למילוי, הרשאות, בדיקות מקדימות, שדות חובה וכן עדכון חוזר של בסיס הנתונים של הרמוני. מנוע מסמכים זה משתלב בכל הנושאים החל מתהליך קליטת העובד, בקשות העובד, דיווחים שונים במהלך העבודה ועד לתהליך סיום עבודה.

 

בקרת כניסה

סינאל השיקה יחידה חדשה לבקרת כניסה מבוססת על טביעת אצבע Bio-EntryX  . יחידה זו עומדת בתקן IP54 המאפשר להתקינה מחוץ למבנה. יחידה זו משתלבת עם בקרי 420/440 SY שהושקו לאחרונה. יחידת טביעת האצבע של Bio-EntryX תואמת בתבניות של יחידות האצבע במערכת הנוכחות ותומכת עד 10,000 מורשים. Bio-EntryX  נתמך על ידי הרמוני גרסה V8.

צור קשר