מסוף הנוכחות

עכשיו באפליקצייה

התקדמו להרמוני סמארט

צור קשר לקבלת הצעה אטרקטיביתHARMONY Smart

אפליקציית דיווח שעון נוכחות ממכשירי סמארטפון  או טאבלט

התיקונים בחוק שעות עבודה ומנוחה וחוק הגנת השכר בישראל, הביאו למציאות כזו שעל כל עובד חלה חובת דיווח נוכחות בעבודה – בתחילת ובסיום המשמרת. רישום כרטיס עובד בצורה מסודרת על-ידי המעסיק אינו נושא של מה בכך ומי שלא יעמוד בנוהל זה, ייקנס ואף מסתכן אל מול הגורמים המפקחים.

הנסיון מלמד, כי מקום עבודה המעסיק עובדי שטח כגון אנשי מכירות, נהגי רכב, או פועלי בניין -מתקשה לערוך רישום מדוייק ואחראי של עובדיו. אומנם קיים הפתרון בדיווח טלפוני אך למעסיק אין כל מידע על מיקומו של העובד ואם אכן שהה במקום בו תוכננה לו משמרתו.

אפליקציית דיווח נוכחות של סינאל – HARMONY Smart, פותחה באופן ייעודי לעובדי שטח שברוב זמן משמרתם שוהים מחוץ למשרד או בנייני החברה בה עובדים ועוברים מאתר אחד למשנהו. דיווח כניסה ויציאה מתבצע באמצעות טלפון חכם (סמארטפון) או טאבלט אשר מועבר בצורה מלאה למערכת ניהול העובד באירגון HARMONY נוכחות.

לאפליקציית HARMONY Smart ייתרונות רבים כגון דיווח הכולל תמונת העובד ומיקומו המדוייק במפת Google Earth, הגדרות דיווח משתנות בהתאם לפרופיל המשתמש, הגבלת אזור דיווח (עם סטיות), בקשות היעדרות עתידית, כולל או ללא אישור מנהל, אפשרות לניהול כוח אדם ואבטחה (כגון שליטה על שער).

harmony-smart1  HARMONY Smart הינה אפליקציה לדיווח נוכחות עבור עובדי שטח אשר לרוב נמצאים מחוץ למשרד ומתניידים בין אתרים שונים. הדיווח באפליקציה מתבצע באמצעות מכשיר סמארטפון או טאבלט ומתממשק ישירות באופן מלא למערכת HARMONY נוכחות .

למעשה, האפליקצייה מהווה שעון נוכחות לשעות העבודה החיצוניות למיקום הארגון הפיזי ומאפשרת בקרה מלאה על תנועת עובדי החברה שבשטח.

יתרונות :

  • דיווח נוכחות מכל מקום (יוצג על גבי מפה מ- GOOGLE EARTH) עם אפשרות להגבלת מיקום הדיווח 
  • עדכון היעדרויות כולל צירוף אישורי היעדרות
  • בקשה לחופשה עתידית (או כל סוג היעדרות) כולל אישור מנהל / ללא אישור מנהל
  • אפשרות לדיווח פרויקטים / משימות מהשטח
  • האפליקציה זמינה ב- Appstore למכשירי אפל וב – Google Play עבור מכשירי אנדרואיד

למידע נוסף ולמכירות צרו קשר בדוא”ל market@synel.co.il או בטלפון 09-7750428.

מוצרים משלימים נוספים

סינאל פנסיה
קרא עוד
מערכת שכר בקליק
קרא עוד
טופס 101 אלקטרוני
קרא עוד
צור קשר