האם הקורס מתאים לי<  קורס חשבי שכר בפיקוח לשכת רואי החשבון

  ללמוד קורס חשבי שכר בסינאל זה הייטק לכל דבר

  139 מוסדות לימוד מפוקחים לשכת רואי חשבון. כן כן. אין טעות במספר. 139 מקומות שישמחו לגבות מכם כסף וללמד אתכם קורס חשב שכר בכיר. אם כך מה היתרון? איך יודעים איפה עדיף ללמוד קורס חשבי שכר בכירים?

  • ללמוד מחברה וותיקה שכל עיסוקה זה בשכר – לא תמצאו אצלנו קורסים של מזכירות רפואית, פיקוח בניה או רכש. רק קורס חשב שכר.
  • ללמוד מחברה וותיקה שנותנת שירות למעל 9,000 ארגונים וחברות במשק הישראלי בתחום השכר והרגולציה – המון קשרים שיכולים לעזור לבוגרים.
  • ללמוד מחברה שמפתחת תוכנה העומדת בדרישות הרגולטורים אשר משתנים מספר פעמים בשנה – בית תוכנה מוביל בתחום.
  • ממש לא כדאי לכם ללמוד במכללה שאין לה קשר לתחום השכר.
  • מערכת השכר שלנו מאושרת לשימוש על ידי רשות המיסים והרשות לחדשנות (מדען ראשי לשעבר) ואלפי מעסיקים משתמשים במערכות הממוחשבות של סינאל לניהול כוח האדם ודיווח השכר.

   

  לשכת רואי חשבון בישראל

  מה זה אומר שקורס חשבי שכר הינו בפיקוח לשכת רואי החשבון?

  לפני שנבין מהו אותו פיקוח של לשכת רואי חשבון, בואו נתחיל בהיכרות עם התעודה הבסיסית ביותר – יש את משרד התמ”ת (משרד התעשייה המסחר והתעסוקה), האגף הבכיר להכשרה ולפיתוח כוח אדם (האגף), אשר מעניק הכרה ומפקח על קורסים להכשרה מקצועית, המופעלים על ידי מוסדות הכשרה שונים ברחבי הארץ, (בתי ספר עסקיים), עבור הקהל הרחב.

   

   

   

   

  הלומדים משלמים שכר לימוד שנקבע על ידי בית הספר. מתן הכרה והחלת הפיקוח בקורסים הנלמדים בבתי ספר עסקיים, נועד להבטיח רמת לימודים על פי הסטנדרטים המקצועיים ותוכניות הלימודים המאושרות, שקבע האגף. תלמידי הקורסים המוכרים, המסיימים את תקופת לימודיהם, בהתאם לנהלי האגף, ניגשים לבחינות הנערכות ע”י תחום הבחינות של האגף. העומדים בהצלחה בבחינות זכאים לתעודה ממשלתית. אישור ההכרה והפיקוח מקנה לבית הספר ולקורס אמינות, יוקרה ובכך ניתנת לבית הספר אפשרות להרחיב את פעילותו העסקית. סוגי הקורסים הנלמדים בבתי ספר עסקיים הורחבו לאחרונה וכוללים מגוון רחב של נושאים במטרה לאפשר למעוניינים לרכוש מקצוע הולם ולקבל, כאמור, תעודה ממשלתית.

  תעודת ההסמכה של לשכת רואי החשבון היא העדות הטובה ביותר לכך שאתם שולטים בחומר המקצועי העדכני ביותר. בגלל שהחומר המקצועי מתעדכן בכל שנה מספר פעמים, יש דרישה ע”פ תקנון לשכת רואי החשבון להשתתף מדי שנה בשלושה ימי עיון (15 שעות השתלמות שנתיות) על מנת לשמור על תוקף התעודה ועל ההופעה ברשימת חשבי שכר מוסמכים. זו בהחלט מחויבות ותחום שדורש תחזוקה שוטפת. ולכן זהו תחום שבונה קריירה לטווח ארוך.

  לשכת רואי חשבון הינו הגוף הוותיק ביותר בארץ. הלשכה הוקמה בשנת 1931 כארגון פרטי התנדבותי ללא כוונת רווח. כיום, לשכת רואי חשבון בישראל היא גוף המאגד את רואי החשבון בישראל המעוניינים בכך. רישיון העיסוק במקצוע מוענק על ידי מועצת רואי חשבון בישראל שהיא גוף נפרד, הפועל בפיקוח משרד המשפטים. לאחר קבלת הרישיון, יכול רואה החשבון להחליט האם ברצונו להצטרף כחבר ללשכת רואי החשבון אם לאו (זאת בניגוד ללשכת עורכי הדין לדוגמא, שהיא גוף סטטוטורי – לא ניתן לעסוק בעריכת דין בישראל מבלי להיות חבר בלשכת עורכי הדין). הסיכויים גבוהים שהלשכה תהפוך לסטטוטורית, כפי שנהוג בכל המדינות המפותחות. לשכת רואי חשבון חזקה ובעלת סמכות היא תנאי למשק מתקדם ויעיל.

  מה קדם למה תלוש שכר או חשב שכר?

  כיום, מרבית עבודת חשב השכר מתבצעת עם תוכנת שכר ובסביבה ממוחשבת. זה נכון שניתן ללמוד את התוכנה בזמן העבודה, אך סטודנט בוגר קורס חשבי שכר שאכן למד בצורה מעשית על תוכנת שכר יהיה מוכן להיכנס לשוק העבודה במהירות! כיום מעסיקים צריכים חשבי שכר אשר מגיעים כבר עם רקע בתוכנת שכר. ולכן כדאי שתיקחו בחשבון שאם יש לכם כבר את הארגון או החברה שתרצו לעבוד בה, כדאי שתכירו את תוכנת השכר איתה היא משתמשת. 1 מתוך 3 ארגונים בישראל כבר משתמשים בתוכנת השכר “הרמוני שכר” שלנו (סינאל מלל פייוויי).

   

   

  יש עוד תוכנות השכר בשוק כמו “טריו”, “מיכפל”, “מירב”, “מלם”, “ריווחית שכר”, “שקלולית” ועוד.

  כיום נעשים שינויים תדירים בנורמות ובחוקים עצמם ובתקנות בהתאם לצרכים. כל שינוי כזה משפיע ויכול לגבות סכום עצום לחברות וארגונים.

  שינויים הנעשים בחוקים ובתקנות מייצרים תפקידים כמו חשבי שכר. ככל שיהיו יותר שינויים כך יהיה יותר ביקוש לאנשי מקצוע של חשבות שכר.

  חשב שכר הוא תפקיד חשוב ומרכזי בכל ארגון, מתוקף תפקידו הוא אחראי על אחד התקציבים המשמעותיים ביותר בארגונים, הלא הוא השכר. חשב שכר חייב להתעדכן לעיתים קרובות בשינויים הנעשים בחוקים ובתקנות, לרבות דיני עבודה, ביטוח לאומי וביטוח פנסיוני, ועליו להחזיק בידע עדכני ומעמיק בתחום השכר. חשבי שכר מטפלים באופן קבוע ושוטף בכל הקשור למשכורות העובדים והמנהלים בארגון, החשבים יכולים לעבור בארגון עצמו או לספק שירות דרך משרד רואי חשבון או באופן עצמאי. ראוי להדגיש כי התפקיד של חשב שכר נחשב לבכיר, זהו מקצוע מבוקש ונדרש בתחום הנהלת החשבונות, ומלבד יוקרת המקצוע התפקיד הבכיר מציב את החשבים במוקדי הכוח בכל ארגון עסקי. מעבר לאחריות שלהם להנפקת משכורות, עליהם לייצג את הארגון ולשמור על קשר רציף עם הרשויות השונות, ובעיקר עם ביטוח לאומי ורשות המיסים.

  תפקידו של חשב שכר בארגון לחשב שכר יש תפקיד בכיר וחשוב בארגון, הוא אחראי על הנפקת המשכורות, לרוב בעזרת תוכנה ייעודית. למעשה, חשבי השכר אחראים על התחומים הבאים במקום עבודתם:

  הנפקת תלושי שכר – התפקיד המרכזי של החשב הוא להנפיק משכורות לעובדי הארגון, זו משימה אופרטיבית וחשובה המקנה לו כוח בארגון. החשב אחראי על הנפקת תלושי השכר באופן תקני, ועליו לדאוג גם לתשלום עבור פרילנסרים העובדים מול הארגון.

  ביטוח פנסיוני – חשב שכר אחראי על יישום נכון של תקנות הביטוח הפנסיוני, לכן הוא נמצא בקשר קבוע עם החברות המספקות שירות בתחום הביטוח הפנסיוני לארגון ועובדיו, ותפקידו לדאוג להפרשות בזמן ובסכום המדויק לקרנות השונות כמו קרן פנסיה, קרן השתלמות, קופת גמל וכו’.

  ניכוי מס ומע”מ – החשב אחראי על ניכוי תשלומים והעברתם לרשויות השונות, הוא דואג להפרשת הסכומים הנדרשים לרשות המתאימה, וכך הוא יוצר שקט נפשי אצל מקבלי ההחלטות ובעלי המניות בארגון.

  ייצוג מול ביטוח לאומי – חשב שכר חייב להכיר את החובות והזכויות של ביטוח לאומי כדי לדאוג להפרשות המתאימות משכר העובדים, ולוודא כי עובד שנפצע בתאונה יקבל את הפיצוי המגיע לו, הוא דואג גם לתשלומים המגיעים על פי חוק לעובדות היוצאות לחופשת לידה ו/או הריון.

  יישום דיני עבודה בארגון – אחד התפקידים של החשב הוא ליישם את דיני העבודה בארגון ולאכוף אותם, כולל יישום תקנות הנוגעות לשכר עובדים זרים, פיצויים למפוטרים ועוד.

  פיקוח על עמידת הארגון בדרישות רגולטוריות

  למה עדיף ללמוד מבית תוכנה ולא ב-139 המכללות האחרות

   

   

  כשהעסק היומיומי הוא תוכנת שכר ושירותי חשבונאות, סליקה ורגולציה ואלפי ארגונים משתמשים בפתרונות השכר שלו באופן יומיומי עם משובים, עדכונים וחוקים חדשים – אין אף מכללה מעודכנת יותר בחומר מעשי ובקשרים הרלוונטים.

  תוכנת הרמוני שכר אינה תוכנת מדף

  בכל רגע נתון יש עדכון כלשהו של שכר וכל שינוי כזה משפיע על הוצאות הארגון. עדכונים ופתרונות מותאמים אישית.

   

   

   

   

   

  על מנת לשפר ולייעל את תהליכי העבודה הקיימים ברשות המסים מול גורמי חוץ בכלל ומול ציבור המעסיקים בפרט, ובהתחשב בעובדה שמעסיקים רבים נקבעו כללים אשר יאפשרו למעסיקים, העומדים בתנאי להפיק טפסים בצורה אלקטרונית, ולחסוך את מילוי כרטיס העובד באופן ידני כאמור בתקנות.

              לא רק “תכנת מדף” אלא תוכנה שמתאימה את עצמה לצרכי הארגון.

              מאושר מס הכנסה. ועומדת בכל התקנות הרגולטוריות ומשתנה בהתאם .לרגולציה במסגרות הפיקוח השונות

  לחץ כאן

  מתעדכנים בכל הפיתוחים – בית תוכנה טוב דואג להתעדכן בכל הטכנולוגיות החדישות היוצאות אל השוק, בין אם מדובר בשפת תוכנה או בממשק עבודה חדש. אם אתם מעוניינים לבחון את הצוות של בית התוכנה, פשוט שאלו אותם לגבי פיתוח חדש וראו אם הם מכירים אותו. בנוסף לכך, חברה לפיתוח אמורה להתאים עבורכם את שפת הפיתוח שתפורה במיוחד בהתאמה לאתגרי הפיתוח של המוצר שלכם. חברות רבות מתמחות בנישה מסויימת או בשפת קוד אחת ולכן הן משכנעות את לקוחותיהן שהפיתוח באותה שפה הוא עדיף לכם. ברוב המקרים כדאי לבחון מספר שפות פיתוח ולהתאים עבור כל פרוייקט את הפיתוח הקצר, המהיר והמתאים ביותר.

  מתייחסים לחוויית המשתמש – אחד הנושאים החשובים ביותר בפיתוח כל אפליקציה הוא עיצוב חווית משתמש. מפתחי תוכנה אמינים ומקצועיים העובדים בבית תוכנה יסבו את תשומת לבו של הלקוח לתחום זה, כך שניתן יהיה לעבוד על שיפור חוויית השימוש באפליקציה כבר בתחילת הפיתוח שלה. כלומר, חשוב להם להתאים את האפליקציה לקהל היעד, לפתח ממשק מעוצב וברור וכדומה. חווית משתמש UX בשילוב של עיצוב UI חדשני הינם המפתח שלכם להשגת כמות משתמשים גדולה. המשתמשים הם שיכריעו את ההצלחה או אי ההצלחה של המיזם שלכם, לכן בראש וראשונה יש לבצע אפיון חווית משתמש מדוייק ומקצועי.

  מקצוע מבוקש ובמיוחד במצבי חירום – שיעור אבטלה נמוך

  חשב שכר בכיר הינו תפקיד טכנולוגי ועסקי בעל ביקוש רב. כל תלוש שכר עובר דרך חשב שכר לבדיקה לפני שהוא מונפק לעובדים.

  שיעור אבטלה נמוך ביותר בענף זה. רואי חשבון, יועצים פיננסיים, יועצי השקעות וכדו’

  אפשרויות תעסוקה בכל הארץ

  נכון לשנת 2021, מספר העסקים הבינוניים, המעסיקים 20-99 שכירים, עומד על כ-18 אלף עסקים. כ-3.1% הם עסקים בינוניים המעסיקים 20–99 שכירים וכ- 0.5% הם עסקים גדולים המעסיקים 100 שכירים ומעלה שהם כ-3,500 חברות.

  לאחר שתלמדו אצלנו ותצליחו במבחן ההסמכה של לשכת רואי חשבון תהיו מבוקשים וכך תגדילו את הסיכויים שלכם למצוא עבודה ראשונה בתחום החשבונאות והשכר.

  קורס חשבי שכר בכירים כדאי ללמוד בסינאל

  סינאל החלה את דרכה בשנת 1991 וכיום סינאל מלל PayWay הינה אחת מקבוצות המחשוב הארגוני המובילות בישראל. החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות תוכנה משולבי חומרה לניהול המשאב האנושי בארגון באמצעות הפקה ועיבוד שכר העובד, ניהול זמן ונוכחות, סליקת כספי פנסיה בעבור המעביד לטובת העובד וכן ניהול ואנליטיקה חכמה של מערכי אבטחה פיזיים. כמו כן, מספקת סינאל הדרכות ושירותי ייעוץ מקצועיים וטכנולוגיים בתחום דיני העבודה והשכר המסייעים למעסיקים ולמנהלים להתמודד עם סוגיות ארגוניות קריטיות בצורה יעילה, חסכונית ורווחית לארגון.

  מערכותיה מותקנות בעשרות אלפי ארגונים ברחבי העולם, כאשר יותר מ–2 מיליון מהעובדים במשק הישראלי פוגשים ומשתמשים לפחות פעמיים ביום במערכות פרי פיתוחה.

  סינאל מלל PayWay פעילה בשלושה מוקדים בישראל ובעולם. הנהלת החברה, המחקר והפיתוח, הפיתוח העסקי והשיווק, הכספים והפרויקטים ממוקמות ביקנעם. זרוע מכירות ישראל ושירות הלקוחות ממוקמים ברעננה וזרוע ניהול מערכי האבטחה, סינאל סקיוריטי, ממוקמת ביקנעם ובאור יהודה. החברה פועלת בכ–34 מדינות באמצעות החברה הבת בלונדון, אנגליה – Synel UK והחברה הבת בפיניקס, אריזונה – Synel Americas. אלה מקנות לה זמינות גבוהה במתן שירות ללקוח בשפות שונות ובאזורי זמן שונים. לסינאל סוכנים ושותפים עסקיים המייצגים אותה ביבשות דרום אמריקה, אסיה, אירופה ואפריקה.

  במישור הטכנולוגי, הארגוני והרגולטורי החברה מצוידת ביכולות פיתוח נרחבות ובידע מעמיק, המאפשרים לה לפתח מערכות מורכבות ואמינות המתממשקות עם מגוון תוכנות וטכנולוגיות ארגוניות תוך הבנת תהליכים ארגוניים מורכבים ודרישות משאבי אנוש ייחודיות. מאפיינים אלו מאפשרים ניתוח מדויק של צרכי הלקוח והתאמה אופטימלית של המערכות לצרכיו. כתוצאה מכך, זכתה סינאל במכרז החשב הכללי בישראל להתקנת מסופי דיווח נוכחות ותוכנה בכל משרדי הממשלה וביחידות הסמך שלהם. סינאל הינה החברה היחידה בישראל בתחום ניהול ותפעול ממוחשב ודיגיטלי של המשאב האנושי בארגון אשר כתוצאה מניסיונה בפעילותה הבינלאומית ובשוק הצפון אמריקאי, בפרט באמצעות חברות הבת בלונדון, אנגליה ובפניקס אריזונה ורשת מפיציה העולמית, מנגישה ומספקת לשוק המקומי בישראל יכולות וניסיון ייחודיים ובכך מקדימה את זמנה בכ–4 שנים לעומת המתחרים.

  קבוצת סינאל מלל PayWay חרתה על דגלה חדשנות מתמדת. כיום אחד משלושה ארגונים בישראל משתמש בסינאל, הטכנולוגיות המתקדמות והנפוצות ביותר של סינאל בישראל ובעולם כוללות: “הרמוני חישוב שכר” – תוכנת חישוב השכר, “הרמוני” היא תוכנה פופולרית הנפוצה כיום אצל רבים מהארגונים הבינוניים והגדולים במשק הישראלי. התוכנה מעניקה מענה מגוון ומקיף באמצעי קליטה, דיווח, בקרה וניהול בזמן אמת של המשאב האנושי בארגון לכל הדרגים ומקבלי ההחלטות בארגון. תוכנת חישוב השכר, “הרמוני” מיועדת לעבודה שוטפת של חשבי השכר בארגון ומאפשרת להם לשלוט בצורה הטובה ביותר בכל הפרמטרים המורכבים המלווים את חישוב השכר על היבטם המשפטי, המעשי והפיננסי.

  לא מספיק שתקבלו את הידע המקצועי הכי עדכני. תבינו בצורה הכי שקופה את ההבדלים שבין התעודות של קורסים חשבי שכר, על התפקיד של חשב השכר וממה כדאי להיזהר.

  החלטה לוגית מבוססת על עובדות

  אם קראתם עד לכאן סימן שחשוב לכם שההחלטה שלכם תהיה מבוססת עובדות ועם כמה שפחות “סיכונים”. מקצוע חשב השכר הינו מקצוע יציב, מהירות הכניסה לשוק העבודה לאנשים ללא ניסיון מהיר יחסית בהשוואה לענפים אחרים במשק הישראלי וניתן להתקדם אל תפקידים פיננסים רבים. הידע העסקי והפיננסי שצוברים בעבודת חשב השכר הינה שלד ובסיס איתן ומבוקש כדי להתקדם לתפקידים מתגמלים אף יותר.

  קורס חשבי שכר היא החלטה טובה למעוניינים להיכנס אל התחום הפיננסי.

  אוקסברידג' מקצועות השכר

  אם קראתם את הכל ועדיין מתלבטים האם הקורס מתאים לכם? יועץ לימודים מקצועי ישמח לעזור לכם

  מוזמנים להשאיר פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם.

   מקצוע מבוקש ויציב בתחום הכספים

   רוצים שיועץ לימודים יחזור אליכם עם כל הפרטים?

   מוצרים משלימים נוספים

   Courses and training – קורסים והדרכות
   קרא עוד
   Synel Academy -מכללת סינאל
   קרא עוד
   תצוגת סינאל אקדמי
   קורס חשב שכר בכיר
   קרא עוד
   צור קשר